KONKURSY POZASZKOLNE

Karolina Śmigielska

 Finalistka

 Ogólnopolskiego Festiwalu Wakacyjnej Piosenki w Łodzi

 Rok szkolny 2001/2002

 Inez Lamcha

 III miejsce

  w konkursie literacko – plastycznym  Miejskiej Biblioteki Publicznej
w Skierniewicach  Elementarz Księdza Twardowskiego dla najmłodszego, średniaka i starszego ( nagroda za pracę literacką)                     

 Rok szkolny 2002/2003


 Ewelina Pąśko

 Nagroda

 w konkursie plastycznym Świąteczne klimaty organizowanym przez MCKw Skierniewicach

 Rok szkolny 2002/2003

 

 Zuzanna Wirszewska

Nagroda

 w konkursie plastycznym Świąteczne klimaty organizowanym przez M C K
w Skierniewicach

Rok szkolny 2002/2003

 

Ewa Świerczewska

Nagroda

 w konkursie plastycznym Świąteczne klimaty organizowanym przez M C K
w Skierniewicach

Rok szkolny 2002/2003

 

 

 Karolina Podwójci

Nagroda

  w konkursie plastycznym Świąteczne klimaty organizowanym przez MCK
w Skierniewicach

 Rok szkolny 2002/2003

 

Ewa Świerczewska

Nagroda

              w konkursie plastycznym  Wielkanocne pisankowanie                         organizowanym przez MCK w Skierniewicach

 Rok szkolny 2002/2003

Michalina Klimiuk

Nagroda

                 w konkursie plastycznym   Wielkanocne pisankowanie                        organizowanym przez MCK w Skierniewicach

Rok szkolny 2002/2003

 

 
  Katarzyna Meszka

 III miejsce

 w konkursie   Dla mnie Europa zaczyna się w moim mieście – Skierniewice
w kategorii szkół gimnazjalnych (nagroda za pracę literacką)

Rok szkolny 2002/2003

Iwona Konecka

II miejsce

 w konkursie literacko – plastycznym  Miejskiej Biblioteki Publicznej
w Skierniewicach  Elementarz Księdza Twardowskiego dla najmłodszego, średniaka i starszego   nagroda za pracę literacką

Rok szkolny 2002/2003

 Ewelina Zagajewska

I miejsce

 w konkursie literacko – plastycznym  Miejskiej Biblioteki Publicznej
w Skierniewicach  Elementarz Księdza Twardowskiego dla najmłodszego, średniaka i starszego ( nagroda za pracę literacką)               

Rok szkolny 2002/2003

Skład redakcji: Bartosz Burzyński, Karolina Chojnacka, Piotr Jankowski, Łukasz Kowalski, Marta Kuziemska, Sylwia Matyjek, Ewelina Pąśko, Grzegorz Sawicki, Paulina Świech, Zuzanna Warszewska, Olga Wysocka

II miejsce

dla redakcji Gimnazjalnego Czytadełka  w IV Wojewódzkim Konkursie Gazetek Szkolnych Gimnazjalni Żurnaliści

Rok szkolny: 2002/2003

 

   

Ewelina Zagajewska

Nagroda

 za pracę literacką w konkursie Dla mnie Europa zaczyna się w moim mieście – Skierniewice  w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Rok szkolny 2003/2004

Piotr Jankowski

 Uczestnik wojewódzkich eliminacji

VII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej „Od Kochanowskiego do Szymborskiej”

Rok szkolny 2003/2004

 Zofia Mozga

 Uczestniczka wojewódzkich eliminacji

 VII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej „Od Kochanowskiego do Szymborskiej”

Rok szkolny 2003/2004

Ewelina Zagajewska

I miejsce

w ogólnopolskim konkursie Eko – Planeta

Rok szkolny 2003/2004

 

 Skład Redakcji: Zuzanna Wirszewska, Karolina Chojnacka, Magdalena Kaźmierak, Roma Kubów, Joanna Majka, Karolina Milczarek, Marta Rapiej, Paulina Świech, Katarzyna Warszewska, Renata Mozga

Wyróżnienie

dla redakcji  Gimnazjalnego Czytadełka

w V Wojewódzkim Konkursie Gazetek Szkolnych  Gimnazjalni Żurnaliści

Rok szkolny: 2003/2004

Katarzyna Sas

Finalistka

 Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki GIM HIT 2005

Rok szkolny 2004/2005

 

 Roksana Wośko

Udział w regionalnych eliminacjach   XI Konkursu Piosenki Wygraj Sukces

 Rok szkolny: 2004/2005

 Marta Konopacka

Laureatka Miejskiego Konkursu Frazeologicznego

Rok szkolny: 2005/2006 i 2006/2007

 

  Marta Konopacka

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim

Rok szkolny: 2005/2006

Aleksandra Więcek

Wyróżnienie

 za pracę literacką w konkursie  Dla mnie Europa zaczyna się w moim mieście – Skierniewice   w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Rok szkolny 2005/2006

 

Karolina Wiśniewska

Nagroda

  za pracę literacką w konkursie   Dla mnie Europa zaczyna się w moim mieście – Skierniewice   w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Rok szkolny 2005/2006

 

Anna Kwiatkowska

Wyróżnienie

 za pracę literacką w konkursie   Dla mnie Europa zaczyna się w moim mieście – Skierniewice  w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

 Rok szkolny 2005/2006

 

 Damian Kwiatkowski

III miejsce

 w miejskim konkursie fotograficznym  Woda wokół nas

 Rok szkolny: 2007/2008

 

 Dominik Mizerski

 II miejsce

 w miejskim konkursie fotograficznym  Woda wokół nas

 Rok szkolny: 2007/2008

 Monika Skręta

Nagroda

  za pracę literacką w konkursie   Dla mnie Europa zaczyna się w moim mieście – Skierniewice w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

 Rok szkolny 2007/2008

 

 Karolina Rutkowska

 Nagroda

 za pracę literacką w konkursie Dla mnie Europa zaczyna się w moim mieście – Skierniewice  w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

 Rok szkolny 2007/2008

Karolina Rutkowska

 I miejsce

 w  miejskim Konkursie Ortograficznym

 Rok szkolny 2007/2008

 

 Agata Tracz

 III miejsce

 w konkursie LOP Mój las

 Rok szkolny: 2008/2009

 

 Paulina Krawczyk

 I miejsce

 w ogólnopolskim konkursie Eko-Planeta

 Rok szkolny: 2008/2009

 

  Paulina Krawczyk

Wyróżnienie

 w ogólnopolskim Konkursie Młodych Ekonomistów

 Rok szkolny: 2008/2009

Joanna Oporska i Dominika Bielecka

III miejsce

  w Powiatowym konkursie  historyczno-informatyczno-językowym

 Rok szkolny: 2008/2009

Skład redakcji: Marlena Broniarek, Aleksandra Cisz, Agata Gacia, Michał Kowalski, Marta Lesiewicz, Martyna Milczarek, Bogumiła Szczepanik

Wyróżnienie
             dla redakcji Gimnazjalnego Czytadełka 

\  w X Wojewódzkim Konkursie Gazetek Szkolnych Gimnazjalni Żurnaliści

 Rok szkolny: 2009/2010

 


 Marta Kawka

Wyróżnienie

 w Małym Konkursie Recytatorskim

 Rok szkolny 2008/2009

 

Maciej Kaczor

 Wyróżnienie w Małym Konkursie Recytatorskim

 Rok szkolny 2008/2009

 

Natalia Kiełbczyńska

  III  miejsce

w konkursie literacko – plastycznym Chciałbym być jak 
            
(nagroda za pracę literacką)

 Rok szkolny 2009/2010

                                               

Magdalena Zabost

II  miejsce

      w konkursie literacko – plastycznym Chciałbym być
  jak...  (
nagroda za pracę literacką)

 Rok szkolny 2009/2010

 

Ewa Krawiec

 III miejsce

 „Muzyka Fryderyka Chopina”

 Miejski konkurs organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną
w Skierniewicach

 Rok szkolny 2010/2011

 

 Aleksandra Rosińska

 I miejsce (oraz kwalifikacja do etapu wojewódzkiego)

 „Powódź, pożar, dniem czy nocą straż przychodzi ci z pomocą”

 Miejski konkurs plastyczny

 Rok szkolny 2010/2011

 Zespół wokalny w składzie: Zuzanna Ambroziak, Aleksandra Klepaczka, Mateusz Markowicz, Natalia Biskupska, Monika Sobczyńska, Agata Kolis

Grand Prix

 I Powiatowy Festiwal Pieśni Wojennych

 Rok szkolny 2011/2012

 

 Zespół wokalny w składzie: Zuzanna Ambroziak, Aleksandra Klepaczka, Patrycja Budzałek, Klaudia Walewska, Karolina Sumińska, Aleksandra Salamon

 III miejsce

 II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej

 Rok szkolny 2011/2012

 

 Aleksandra Klepaczka

 III miejsce

Zuzanna Ambroziak

 Wyróżnienie

„Hej kolęda, kolęda” – regionalne spotkania solistów i zespołów wokalnych

 Rok szkolny 2011/2012

 

Aleksandra Klepaczka i Zuzanna Ambroziak

 Finalistki ogólnopolskiego konkursu dla solistów

 Nagroda specjalna (zaproszenie na międzynarodowe festiwale we Włoszech i w Bułgarii)  dla Zuzanny Ambroziak

„Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”

 Rok szkolny 2011/2012

 Drużyna w składzie: Patryk Trębski, Mateusz Kostrzewa, Bartosz Kasperowicz

I miejsce w etapie miejskim

 Wojewódzki Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

 Rok szkolny 2010/2011

 

 Natalia Kiełbczyńska

I miejsce w kategorii piosenki w języku niemieckim

 Powiatowy Konkurs Piosenki w Języku Obcym

 Rok szkolny 2011/2012

 Adrianna Kardialik

II miejsce

 Wojewódzki konkurs literacki „ Ile życia w teatrze, ile teatru w życiu”

 Rok szkolny 2011/2012

 

 Anna Bera

Wyróżnienie

 Wojewódzki konkurs literacki „ Ile życia w teatrze, ile teatru w życiu”

 Rok szkolny 2011/2012

 Zuzanna Ambroziak

 II miejsce

 Powiatowy Konkurs Recytatorski

 Rok szkolny 2011/2012

 

 Daria Stosur

 laureatka etapu wojewódzkiego

 Wojewódzki Konkurs Geograficzno-Turystyczny „Przez lądy i oceany”

 Rok szkolny 2011/2012

 

 Monika Pluta

 I Vice mistrz regionu łódzkiego

 Regionalny Konkurs Wiedzy o Województwie Łódzkim

 Rok szkolny 2011/2012

 

 Drużyna w składzie: Patryk Trębski, Mateusz Kostrzewa, Bartosz Kasperowicz

 II miejsce w etapie miejskim

 Wojewódzki Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

 Rok szkolny 2011/2012

 

 Kamila Korzycka

 I miejsce

 Konkurs literacki  „Czy to prawda, że Ziemia umiera, czy to tylko dziennikarska fantazja?”

 Rok szkolny 2011/2012

 

 Aleksandra Wisławska

 II miejsce

 Konkurs poetycki z okazji Roku Janusza Korczaka organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Skierniewicach

Rok szkolny 2011/2012


Duet:  Zuzanna Ambroziak i Weronika Klepaczka

Nagroda główna

 II Powiatowy Festiwal Pieśni Wojennych

 Rok szkolny 2012/2013

 

Aleksandra Cisz

I miejsce

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Serce Jezusa jako symbol miłości Boga do człowieka”

Rok szkolny 2009/2010

 Aleksandra Galant

I miejsce

Przemysław Wiszniewski

III miejsce

Olga Radzikowska

III miejsce

Etap dekanalny Olimpiady Wiedzy Religijnej

Rok szkolny 2010/2011

Zuzanna Ambroziak

II miejsce

Diecezjalny konkurs recytatorski poezji Jana Pawła II i poezji chrześcijańskiej „Jan Paweł II –człowiek modlitwy”

Rok szkolny 2011/2012

 Anna Rutkowska

I miejsce

Kamil Krupa

IIImiejsce

Międzyszkolny konkurs plastyczny „To nie pozwala mi spać”

Rok szkolny 2011/2012

 Marta Nagajska

I miejsce

Międzyszkolny konkurs literacki „W komunii  z Bogiem Ojcem”                         Rok szkolny 2011/2012

Aleksandra Kolis

III miejsce

Diecezjalny konkurs recytatorski poezji Jana Pawła II i poezji chrześcijańskiej „Jan Paweł II – papież rodziny”

Rok szkolny 2012/2013

Laura Chadaj

II miejsce

Ogólnopolski konkurs „Rola sportu we współczesnym świecie”

Rok szkolny 2012/2013

 

Weronika Czechowska

II miejsce

Ogólnopolski konkurs „Rola sportu we współczesnym świecie”

Rok szkolny 2012/2013

 

Martyna Figat

Wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs „Rola sportu we współczesnym świecie”

Rok szkolny 2012/2013

  

Kamil Koch

Wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs „Rola sportu we współczesnym świecie”

Rok szkolny 2012/2013

 

Maciej Kroc

Wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs „Rola sportu we współczesnym świecie”

Rok szkolny 2012/2013

 

Maciej Białkowski

II miejsce w województwie   

Ogólnopolski konkurs na posła na XIX Sesję Dzieci i Młodzieży

Rok szkolny 2012/2013

 

Kamil Koch

II miejsce w województwie   

Ogólnopolski konkurs na posła na XIX Sesję Dzieci i Młodzieży

Rok szkolny 2012/2013

  

 

Jakub Kosiorek

I miejsce  etap powiatowy

Konkurs ogólnopolski: Młodzieżowy Turniej Turystyczno- Krajoznawczy

Rok szkolny 2012/2013

 

Tomasz Melon

II miejsce  etap powiatowy

Konkurs ogólnopolski: Młodzieżowy Turniej Turystyczno- Krajoznawczy

Rok szkolny 2012/2013

  

Paulina Madej

III miejsce  etap powiatowy

Konkurs ogólnopolski: Młodzieżowy Turniej Turystyczno- Krajoznawczy

Rok szkolny 2012/2013

 

 Aleksandra Krystyanik

Wyróżnienie (9. miejsce)

Ogólnopolski konkurs matematyczny „Pingwin”

Rok szkolny 2012/2013

  

Marta Stosur

Finalistka

                      Wojewódzki konkurs geograficzno – turystyczny                      
„ Przezlądy, morza i oceany – Australia i oceania”

Rok szkolny 2012/2013

 

 

Laura Chadaj

III miejsce w Skierniewicach

Konkurs  „Skierniewice, region i Bolimowski Park Krajobrazowy”

Rok szkolny 2012/2013

 

Damian Pawłowski

III miejsce w Skierniewicach

Konkurs  „Skierniewice, region i Bolimowski Park Krajobrazowy”

Rok szkolny 2012/2013

 

Agata Radzikowska

III miejsce w Skierniewicach

Konkurs  „Skierniewice, region i Bolimowski Park Krajobrazowy”

Rok szkolny 2012/2013

  

Patrycja Budzałek

I miejsce

Wojewódzki konkurs „Mój Las”

Rok szkolny 2012/2013

 

Martyna Figat

II miejsce

Wojewódzki konkurs „Mój Las”

Rok szkolny 2012/2013

 

Izabela Budaszewska

Wyróżnienie

Wojewódzki konkurs „Fotonatura 2012”

Rok szkolny 2012/2013

 

Zuzanna Ambroziak, Weronika Klepaczka

I miejsce dla duetu

Regionalne  Spotkania Solistów i Zespołów Wokalnych „Hej kolęda,  kolęda”

Rok szkolny 2012/2013

  

Zuzanna Ambroziak, Weronika Klepaczka

Nagroda główna dla duetu

II Powiatowy Festiwal Pieśni Wojennych

Rok szkolny 2012/2013

 

Kinga Niedziółka

II miejsce

Powiatowy konkurs plastyczny „Poznaj Jana Pawła II”

Rok szkolny 2012/2013

 

Aleksandra Kolis

Wyróżnienie

Powiatowy konkurs plastyczny „Poznaj Jana Pawła II”

Rok szkolny 2012/2013

 

Kinga Paczkowska

Wyróżnienie

Powiatowy konkurs plastyczny „Poznaj Jana Pawła II”

Rok szkolny 2012/2013

   

Aleksandra Podkoń

Wyróżnienie

Powiatowy konkurs plastyczny „Poznaj Jana Pawła II”

Rok szkolny 2012/2013

 

Julia Hałat

Wyróżnienie

Powiatowy konkurs plastyczny „Poznaj Jana Pawła II”

Rok szkolny 2012/2013

 

Maciej Szymański

Wyróżnienie

Powiatowy konkurs plastyczny „Poznaj Jana Pawła II”

Rok szkolny 2012/2013

 

Katarzyna Zimna

Wyróżnienie

Powiatowy konkurs plastyczny „Poznaj Jana Pawła II”

Rok szkolny 2012/2013

 

Karolina Rosak

III miejsce

Okręgowy V konkurs literacki „Literatura zamknięta w leśnych wersach”

Rok szkolny 2012/2013

 

Sebastian Męcina

Laureat

Powiatowa olimpiada wiedzy dotycząca profilaktyki uzależnień „Biorąc, nie jesteś sobą”

Rok szkolny 2012/2013

 Aleksandra Mozga

Laureatka

Powiatowy konkurs plastyczny „Młodzież kontra uzależnienia”

Rok szkolny 2012/2013

 

Sebastian Męcina

Wyróżnienie

Powiatowy konkurs plastyczny „Młodzież kontra uzależnienia”

Rok szkolny 2012/2013

   

Wiktor Cybulski

I miejsce

Powiatowy konkurs ekologiczny „Ogrom zysku tkwi w odzysku”

Rok szkolny 2012/2013

 

Kinga Niedziółka

II miejsce

Powiatowy konkurs ekologiczny „Ogrom zysku tkwi w odzysku”

Rok szkolny 2012/2013

 

Sebastian Męcina

III miejsce

Powiatowy konkurs ekologiczny „Ogrom zysku tkwi w odzysku”

Rok szkolny 2012/2013

 

Przemysław Murgrabia

Wyróżnienie

Powiatowy konkurs ekologiczny „Ogrom zysku tkwi w odzysku”

Rok szkolny 2012/2013

  

Aleksandra Podkoń

Wyróżnienie

Powiatowy konkurs ekologiczny „Ogrom zysku tkwi w odzysku”

Rok szkolny 2012/2013

 

Zuzanna Ambroziak

Wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Recytatorski

Rok szkolny 2012/2013



Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Aleksandra Mrówka

Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Języka Angielskiego OLIMPUS

Rok szkolny 2013/2014

 

 

Zuzanna Gąsiorowska

II miejsce

  IV Wojewódzki Konkurs Piosenki Stanu Wojennego

Rok szkolny 2013/2014

 

Zuzanna Gąsiorowska

Finalistka

XIV Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”

Rok szkolny 2013/2014

 

Weronika Klepaczka

Finalistka

 XIV Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”

Rok szkolny 2013/2014

 

Zuzanna Elsayed-Ambroziak

III miejsce

 IV Wojewódzki Konkurs Piosenki Stanu Wojennego

Rok szkolny 2013/2014

 

Zuzanna Elsayed-Ambroziak

finalistka

XIV Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”

Rok szkolny 2013/2014

 

Zuzanna Elsayed-Ambroziak

Wyróżnienie

Konkurs Piosenki „Odkrywamy talenty”

Rok szkolny 2013/2014

 

Zuzanna Elsayed-Ambroziak

I miejsce

Powiatowy Konkurs Recytatorski

Rok szkolny 2013/2014

 

 

Zuzanna Elsayed-Ambroziak

II miejsce

IX Rejonowy Konkurs Piosenki w Języku Angielskim, Niemieckim i Rosyjskim

(w kategorii piosenki w języku angielskim)

Rok szkolny 2013/2014

 

 

Zuzanna Elsayed-Ambroziak

I miejsce

Gminny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii

Rok szkolny 2013/2014

 

 

Laura Chadaj

Wyróżnienie

Gminny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii

Rok szkolny 2013/2014

Angelika Muszyńska

III miejsce

Gminny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

Rok szkolny 2013/2014

Zuzanna Elsayed-Ambroziak

Patrycja Widulińska

I miejsce

IX Rejonowy Konkurs Piosenki w Języku Angielskim, Niemieckim i Rosyjskim

(w kategorii piosenki w języku rosyjskim)

Rok szkolny 2013/2014

 

 

Patrycja Widulińska

III miejsce

IX Rejonowy Konkurs Piosenki w Języku Angielskim, Niemieckim i Rosyjskim

(w kategorii piosenki w języku angielskim)

Rok szkolny 2013/2014

 

 

Zuzanna Gąsiorowska

III miejsce

IX Rejonowy Konkurs Piosenki w Języku Angielskim, Niemieckim i Rosyjskim

(w kategorii piosenki w języku rosyjskim)

Rok szkolny 2013/2014

 

 

Bartosz Niedziółka

I miejsce

IX Powiatowy Konkurs Plastyczny „Pamięć jest po to, by trwała obecność”

Rok szkolny 2013/2014

Julia Hałat

III miejsce

IX Powiatowy Konkurs Plastyczny „Pamięć jest po to, by trwała obecność”

Rok szkolny 2013/2014

Natalia Grzegdala

Wyróżnienie

IX Powiatowy Konkurs Plastyczny „Pamięć jest po to, by trwała obecność”

Rok szkolny 2013/2014

 

Emilia Jędrzejewska

Adrian Klejs

Patryk Bicz

III miejsce

Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno – Krajoznawczy

Rok szkolny 2013/2014

 

Zuzanna Adamiec 2c

Szymon Wójcik

III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Fizyczny „Ryzyk – Fizyk”

Rok szkolny 2013/2014

 

Angelika Muszyńska

II miejsce

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Jan Paweł II Papież – Poeta

Rok szkolny 2013/2014

Angelika Muszyńska

Wyróżnienie

Konkurs Ligi Ochrony Przyrody „Mój las”

Rok szkolny 2013/2014

Marcin Świderski

III miejsce

Konkurs Ligi Ochrony Przyrody „Mój las”

Rok szkolny 2013/2014

Maja Domiza

Zuzanna Gąsiorowska

Wyróżnienie

Konkurs Piosenki „Wygraj sukces”

Rok szkolny 2013/2014

  

Klaudia Kania

I miejsce

Miejski Konkurs Plastyczny „100 lat z Józefem Chełmońskim”

Rok szkolny 2013/2014

 

 

   
© ALLROUNDER