VII Jesienny Rajd Pieszy

Już po raz kolejny uczestniczyliśmy w Jesiennym Rajdzie Pieszym organizowanym przez PTTK oddział „Szaniec” oraz Bolimowski Park Krajobrazowy. Na trasie spotkaliśmy wielu zwolenników aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu.

Czytaj więcej...

POMAGAMY PRZYRODZIE

We wrześniu 2014 roku, jako fakultet turystyczny  wzięliśmy udział  w warsztatach zorganizowanych przez panią Magdalenę Bieniek, pracownika Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.

Uczestniczyliśmy w zajęciach zorganizowanych na terenie gospodarstwa agroturystycznego w gminie Wiskitki. Każdy miał możliwość budowy domku dla owadów, utrwalenia przyrody w glinie oraz zabrania głosu w pogadance przygotowanej przez właścicieli gospodarstwa.

Czytaj więcej...

 

ZAKOŃCZENIE SEZONU OGNISKO
W BUDACH GRABSKICH.

Tegoroczny sezon wiosna/lato 2014 zakończyliśmy klasowo- rodzinnym ogniskiem w gospodarstwie agroturystycznym w Budach Grabskich. Były smaczne kiełbaski i nie tylko, a całość przygotowana przez nas i rodziców.

Czytaj więcej...

 

II EDYCJA BIEGU LEŚNIKA

Od ubiegłego roku w kalendarz imprez rekreacyjno - sportowych naszego Gimnazjum wpisał się „Bieg Leśnika” organizowany przez Nadleśnictwo Skierniewice.

Impreza o charakterze masowym odbyła się 27.09.2014r.na Rawce w przepięknej scenerii Parku Bolimowskiego

Czytaj więcej...

 
   
© ALLROUNDER