Rekrutacja do XIX sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży zakończona!!!

Mamy czterech posłów!!!

Dnia 4 kwietnia 2013r. w naszej szkole dwa zespoły dwuosobowe przeprowadziły dwie debaty:

1. Co możemy zrobić, aby wprowadzić więcej lokalnych produktów zdrowej żywności do naszych szkół? Mateusz Meszka i Sebastian Męcina z kl.IIIb.
  2. Co możemy zrobić, by w szkole było mniej odpadów,   a szkoła była bardziej ekologiczna? Jakie akcje ekologiczne można przeprowadzić w naszej szkole i w środowisku? Maciej Białkowski i Kamil Koch z kl IIb.

Obydwa zespoły zostały bardzo wysoko ocenione. Zajęły ex aequo drugie miejsce w województwie. Do najlepszego wyniku w województwie brakło tylko jednego punktu.

Nasi „posłowie” będą obradować na Wiejskiej w Warszawie

w dniach 31 maja – 1 czerwca 2013r.

Wraz z wychowawczynią p. Bożeną Szafrańską-Janik stanowiliśmy „sztab wyborczy” naszych kandydatów na posłów i jesteśmy tym bardziej dumni z tego wydarzenia.

Gratulujemy naszym kolegom-posłom!

Uczniowie i uczennice klasy II b.