Dnia 30.03.2015 r. odbyło się czwarte wyjście uczestników projektu "Poczytaj mi przyjacielu". Tym razem odwiedzili dzieci z przedszkola "Pod dębami". 

Czytaj więcej...

 

Do Domu dziecka w Strobowie.

W dniu 17.12.2014 roku ośmioro uczestników programu "Poczytaj mi przyjacielu" wraz z opiekunami, Panią Magdaleną Radek i Panią Barbarą Przybył, udali się do Domu dziecka w Strobowie. Było to trzecie wyjście uczniów Gimnazjum nr 3 z tego projektu.

Czytaj więcej...

 

Sprawozdanie IX-XI.2014.

Od początku roku szkolnego, uczniowie Gimnazjum nr 3 w Skierniewicach brali udział w projekcie pt: "Poczytaj mi, przyjacielu". Do tej pory wzięliśmy udział w dwóch spotkaniach, przeprowadzonych na terenie miejscowych przedszkoli: w pierwszym z nich brały udział uczennice z klasy trzeciej, a w drugim uczniowie klas pierwszych.

Czytaj więcej...

 

 W dniu 24 listopada 2014 roku uczestnicy projektu ,,Poczytaj mi przyjacielu”

i opiekunowie pani Barbara Przybył i pani Magdalena Radek udali się do przedszkola. Było to już drugie spotkanie w przedszkolu. Do przedszkola udaliśmy się pieszo, ponieważ jest niedaleko Gimnazjum nr 3. Pełni energii wyruszyliśmy ze szkoły.

Czytaj więcej...

 

Sprawozdanie ze spotkania w ramach programu

„ Poczytaj mi, przyjacielu”.

Dnia 13 października 2014 r. grupa projektu "Poczytaj mi przyjacielu" wraz z jego opiekunkami, panią Barbarą Przybył i panią Magdaleną Radek, udała się do przedszkola Małych Odkrywców. Tam miało odbyć się nasze pierwsze spotkanie z przedszkolakami.

Czytaj więcej...

 

Więcej artykułów…

  1. Poczytaj Mi Przyjacielu
   
© ALLROUNDER