Projkt Edukacyjny " Lepsza Szkoła" realizowany

w Gimnazjum nr 3 w Skierniewicach

Co to za szkoła - ma 10 000 000 absolwentów i pracuje w niej już 131 000 nauczycieli ?

logo ls

To LEPSZA SZKOŁA- co roku pomaga przygotować setki tysięcy uczniów - do sprawdzianu kompetencji i egzaminów.

LEPSZA SZKOŁA to projekt edukacyjny, który pomaga nauczycielom i szkołom w osiąganiu lepszych wyników nauczania. Jest prowadzony przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.

Nasza szkoła uczestniczy w projekcie od roku szkolnego     2010/2011 w zakresie matematyki.

W ramach tego programu:

• Systematycznie przeprowadzamy badania poziomu wiedzy i umiejętności, posługując się specjalistycznymi testami
  • Analizujemy osiągnięcia uczniów , porównujemy je z wynikami uczniów całej Polski

Badaniem kompetencji uczniów naszej szkoły zajmują się aktualnie :
Anna Wieczorek i Beata Muras- Dąbrowska.
W roku szkolnym 2014/2015 w programie biorą udział następujące klasy: IIA, IIIB.
Raporty z wynikami generowane przez GWO będą publikowane na tej stronie.

Raporty za ro szkolny 2015/2016

Egzamin próbny GWO- odbył się w styczniu i wzięły w nim udział klasy IIIA, IIID i IIIE

Raport za rok 2014/2015

Raport progresywny IIA