Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o konkursach szkolnych
i międzyszkolnych, których organizatorami są nauczyciele Gimnazjum nr 3


Regulamin konkursu


Gimnazjum nr 3 jest organizatorem Międzyszkolnego Konkursu Rachunkowego. Konkurs ma na celu zwiększenie zainteresowania matematyką wśród uczniów skierniewickich gimnazjów. Zadania konkursowe obejmują zagadnienia z podstawy programowej.

W konkursie biorą udział uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich- zadania dostosowane są do każdego poziomu.

Konkurs składa się z dwóch części: szkolnej i międzyszkolnej oraz podsumowania.

Etap szkolny odbywa się w macierzystym gimnazjum i trwa 45 minut. Do dalszego etapu przechodzi 2 najlepszych uczniów z każdego poziomu (czyli razem 6 osób z jednej szkoły).

Etap międzyszkolny i podsumowanie odbywają się w Gimnazjum nr 3.
Ich termin i godzina będą podane na stronie szkoły.

Najlepsi uczniowie otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Prezydenta Miasta Skierniewice, pana Krzysztofa Jażdżyka. Nagrody te są wręczane na uroczystym podsumowaniu konkursu.

                                                                                                                                                                        Zapraszamy.

Organizatorki konkursu:
Beata Muras- Dąbrowska i Anna Wieczorek.

                                     Nr telefonu kontaktowego: 604 621 060 (A.Wieczorek)

                                    Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. "> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. (B.Muras)



Konkurs Informatyczny

§1

Organizator konkursu

Organizatorem konkursu Informatycznego zwanego dalej konkursem jest Gimnazjum Nr3 im. Ignacego Krasickiego w Skierniewicach w ramach walki z nałogami i przeciw przemocy wśród młodzieży.

§2

Cel konkursu

Celem konkursu jest uświadomienie młodzieży o szkodliwym działaniu nałogów i do czego może doprowadzić przemoc w środowisku młodych ludzi. Podkreślając, że wszelkie nałogi stają się przyczyną wzrostu agresji i złego zachowania. Chcemy również zaszczepić w młodych ludziach nową modę, która odrzuca wszelkie używki i pokazuje, że bez nich też można wspaniale się bawić, a „w zdrowym ciele zdrowy duch”.

§3

Przedmiot konkursu

Przedmiotem konkursu jest wykonanie prezentacji multimedialnej (metoda np.: Power Point) o wybranej tematyce:

1.Uzależnienia

2.Agresja

3.Przemoc wśród młodzieży

Do celów prezentacji należy wybrać jeden z powyższych tematów. Prezentacja powinna składać się max z 15 slajdów, mile widziana animacja slajdów i nawigacja po prezentacji, w stopce slajdów wymagane jest imię i nazwisko oraz klasa autora.

§4

Zasady uczestnictwa

1. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas I, II i III Gimnazjum nr 3 w Skierniewicach.

2. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedną prezentację wykonaną samodzielnie.

3. Prezentacja nie powinna zawierać danych adresowych (jedynie imię i nazwisko oraz klasa autora zapisane w stopce).

4. Prace należy nadsyłać jako załącznik pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.   do dnia 05.12.2014r. Pisząc w temacie wiadomości np.: „uzależnienia - imię nazwisko klasa 1A”, w treści listu należy uzasadnić w kilku zdaniach wybór tematu pracy.

5. Prace nadesłane po terminie nie będą uwzględniane w ocenie.

 

§5

Postanowienia ogólne:

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do opublikowania imienia i nazwiska zwycięzców oraz ich prac na stronie internetowej naszej szkoły.

Nagrody

W konkursie zostaną przyznane trzy atrakcyjne nagrody rzeczowe za

  • I miejsce
  • II miejsce
  • III miejsce

 



2012/2013

VIII Rejonowy Konkurs Piosenki w Języku Angielskim, Niemieckim i Rosyjskim

Regulamin konkursu

Galeria


2011/2012

VII Rejonowy Konkurs Piosenki w Języku Angielskim, Niemieckim i Rosyjskim

Galeria


 2013/2014

Regulamin konkursu w roku szkolnym 2013-2014

Wyniki etapu szkolnego VII Międzyszkolnego Konkursu Rachunkowego

W dniu 12 marca 2014 odbył się w Gimnazjum nr 3 etap szkolny
VII Międzyszkolnego Konkursu Rachunkowego, organizowanego po raz kolejny przez A. Wieczorek i B. Muras.
     Przystąpiło do niego 37 uczniów z klas 1-3. Zgodnie z regulaminem uczniowie rozwiązywali zadania w ciągu 45 minut. Do finału przeszły następujące osoby:

z klas I: Paulina Cieślak z IB
        Krzysztof Kamieniarz z IB
z klas II: Angelika Muszyńska z IIA
         Patryk Stefankiewicz z IIB
         Szymon Wójcik z IIB
z klas III: Marta Stosur z IIIB
           Michał Winciorek z IIIB

W pozostałych skierniewickich gimnazjach wyłoniono następujące osoby:

Gimnazjum nr 2
z klas I: Magda Karpińska z IE
        Natalia Grabowicz z IE
z klas II: Jakub Seliga z IID
         Mateusz Adamicki z IID
z klas III: Jakub Chojnacki z IIIB
          Dominik Kucharski z IIIC

Gimnazjum Integracyjne
z klas I:Damian Woliński
       Szymon Staniszewski
z klas II: Jakub Skoczek
         Piotr Więckowski
z klas III: Michalina Karwat
          Jakub Stachów

Gimnazjum nr 4
z klas I: Olga Jakubowska
z klas II: Mikołaj Mikołajczyk
z klas III: Klaudia Kowalczyk
        
Gimnazjum nr 1
z klas I: Wiktoria Złotkowska z IB
        Anna Marat z IB
z klas II: Kaja Zdrojewska z IIE
         Zofia Piątkowska z IIA
z klas III: Grzegorz Tartanus z IIIA
          Mateusz Zwoliński z IIIA


2012/2013

VI Międzyszkolny Konkurs Rachunkowy

Już wkrótce kolejna -szósta- edycja Międzyszkolnego Konkursu Rachunkowego. Jest on organizowany pod patronatem Prezydenta Miasta Skierniewice, pana Leszka Trębskiego. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału- regulamin zamieścimy na stronie internetowej i tradycyjnie wyślemy do skierniewickich gimnazjów.

Z pozdrowieniami - organizatorki konkursu: Anna Wieczorek i Beata Muras


     Wyniki etapu szkolnego Konkursu Rachunkowego.

Do dnia 6 marca w pięciu skierniewickich gimnazjach odbył się etap szkolny
VI Międzyszkolnego Konkursu Rachunkowego. Wyłonił on osoby, które zakwalifikowały się do etapu międzyszkolnego.

I są to:
 Z Gimnazjum nr 1:
Klasy I : Zofia Piątkowska, Agnieszka Siwik
Klasy II: Mateusz Majcher, Mateusz Zwoliński
Klasy III: Dominik Kowalczyk, Karol Szymański

Z Gimnazjum nr 2:
Klasy I: Mateusz Adamicki, Jakub Seliga
Klasy II: Jakub Chojnacki, Agata Szymańska
Klasy III: Rafał Pakuła

Z Gimnazjum nr 3 :
Klasy I: Angelika Muszyńska, Wojtek Hanuszkiewicz
Klasy II: Maciej Białkowski, Jonasz Łapiński
Klasy III: Nikodem Kudelski, Aleksandra Kolis, Aleksandra Podkoń

Z Gimnazjum nr 4:
Klasy I: Rafał Kiełkiewicz, Mikołaj Mikołajczyk
Klasy II: Dawid Świrta, Bartłomiej Szuplewski
Klasy III: Weronika Legięcka, Edyta Więcek

Z Gimnazjum Integracyjnego:
Klasy I: Maja Mitkowska, Karol Szczechowicz
Klasy II: Sandra Nowak, Dagmara Kozłowska
Klasy III: Bartłomiej Smulski, Jakub Wilczyński

                     Serdecznie gratulujemy i do zobaczenia w finale.
                     Organizatorki- Anna Wieczorek i Beata Muras.


Marzec 2015

W Y N I K I     K O N K U R S U

N A   N A J W Y Ż S Z Ą  

F R E K W E N C J Ę

 

w MARCU

 

TYTUŁ „ KLASA   NA   100 % ”

OTRZYMAŁA   KLASA   II A

TYTUŁ „ UCZEŃ   NA   100 % ”

OTRZYMALI:

Klasa

Imię i   nazwisko ucznia

IA

Natalia Łopatka, Julia Plaskota, Agata Rutkowska, Arkadiusz Staszewski

IB

Kacper Adamczyk, Radosław Augustyniak, Julia Iwanicka, Zuzanna Nyc, Weronika Ostrych, Jakub Rosłon, Bartosz Stefanowski

IC

Marcelina Kłosińska

ID

Bartłomiej Krupa, Marzena Kubik, Adam Nowicki

IE

Julia Ostymczuk, Mateusz Piątkowski, Bartosz Rokicki

IIA

Karolina Bartosik, Mikołaj Błażejewski, Maja Chmurska, Łucja Ciołkiewicz, Michał Gołębiowski, Marcin Klugiewicz, Oliwia Lipińska, Jakub Lipke, Paweł Pawlak, Patrycja Sobczak, Izabela Szymańska, Magdalena Szymańska, Jakub Więcek, Patryk Zys

IIB

Albert Bełc, Gabriel Borkowski, Dominika Jabłonowska, Mateusz Jagniątowski, Weronika Kłodawska, Patryk Kordasiński, Łukasz Kozłowski, Hubert Łopatka, Bartosz Niedziółka, Krzysztof Stolla, Natalia Suchecka

IIC

Maciej Słupski, Mateusz Winciorek

IID

Kamil Łopatka, Konrad Madejski, Bartosz Rzetecki

IIE

B R A K

IIIA

Izabela Budaszewska, Karolina Dominiak, Szymon Iwańczyk, Angelika Muszyńsk, Aleksandra Polańczyk, Emil Wielanek

IIIB

Jan Zięba

IIIC

Zuzanna Adamiec, Sandra Bełc, Julia Kubik, Kamil Pachecki, Joanna Wojenka, Natalia Wrzodak

IIID

Natalia Dudek

IIIE

Julia Supeł

FREKWENCJA KLAS w MARCU

 

1.II A – 95%

2. I A – 93% 

3. II B– 92,5%

4. III A – 88%

5.I C, II C– 85%

6.III D – 83%

7.I E – 82%

8. II D – 79,1%

9. II E, III B – 79%

10. I B – 77% 

11. I D – 74% 

 12. III C, III E – 72%



2013/2014

Czerwiec 2014



Maj 2014



Kwiecień 2014

Wyniki Konkursu na najwyższą frekwencję za kwiecień 2014 roku przedstawiają się następująco:

TYTUŁ „KLASA   NA   100 %” OTRZYMAŁY KLASY:   I A i I B

TYTUŁ „UCZEŃ   NA   100 %”

otrzymali:

Klasa Imię  i  nazwisko  ucznia

IA

Karolina Bartosik, Mikołaj Błażejewski, Łucja Ciołkiewicz, Natalia Drążkiewicz, Weronika Gałecka, Natalia Knapska, Dawid Kudelski, Jakub Lipke, Wiktoria Malka, Julia Mermer, Aleksandra Mrówka, Natalia Skowron, Patrycja Sobczak, Izabela Szymańska, Magdalena Szymańska, Wiktoria Urbanek, Jakub Więcek, Patryk Zys
IB Albert Bełc, Gabryś Borkowski, Tomasz Broniarek, Paulina Cieślak, Bartek Górski, Mateusz Jagniątkowski, Krzysztof Kamieniarz, Weronika Kłodawska, Hubert Kostrzewski, Łukasz Kozłowski, Hubert Łopatka, Bartosz Niedziółka, Zuzia Otulak, Łukasz Pijus, Justyna Salomon, Natalka Suchecka, Wiktoria Szymczak, Klaudia Zakrzewska
IC Nadia Brahem, Rafał Gacek, Karolina Jabłońska, Julka Karczewska, Martyna Kosińska, Magdalena Krocz, Kuba Kwaczyński, Jan Mikusek, Patryk Nowakowski, Patryk Wejkszner, Mateusz Winciorek
ID Paulina Gołębiowska, Natalia Grzegdala, Kamil Łopatka, Weronika Petrynowska, Bartosz Rzetecki
IE

Dominik Adamiec, Daniel Gędziarski, Sebastian Piątkowski

IIA

Jakub Abramczyk, Iza Budaszewska, Agata Grzegory, Julka Hałat, Szymon Iwańczyk, Wojtek Kapka, Ewelina Koter, Ola Polańczyk, Wiktoria Satarnus, Emil Wielanek

IIB Damian Opaliński, Ewa Piasecka, Sandra Piorun, Ola Rucińska, Dominik Rudzki
IIC Zuzia Adamiec, Sandra Bełc, Paulina Grabska, Gabrysia Kobyłecka, Julka Kubik, Sebastian Mikituła, Kamil Pachecki, Karolina Pęsiek, Anna Wrzodak, Natalia Wrzodak
IID Kuba Kosiorek, Ewa Miler, Monika Sadkowska, Błażej Stańczyk, Maciek Szczepanik,  Grzegorz Wołk
IIE Wiktoria Belina, Wiktor Warmiński
IIIA Zuzia Ambroziak, Karolina Gałecka, Jakub Kuśmierczyk, Marek Męcina, Daria Nowak, Wojtek Pawlik, Paulina Sobieszek, Bartek Wach, Jarosław Wiszniewski
IIIB Weronika Czechowska, Karol Iwańczyk, Katarzyna Jaworska, Kamil Koch, Maciej Kroc, Kacper Kuberski, Mateusz Mamiński, Damian Pawłowski, Marta Stosur, Piotr Sumiński, Krzysztof Szołajski
IIIC Ada Buda, Karol Jaworski, Klaudia Kania, Paulina Kiełbasińska, Paula Rudzka, Martyna Sobczak, Eliza Stefanowska, Monika Sumińska
IIID Jacek Caban, Katarzyna Skrzypińska, Dominika Szychowska
IIIE

B R A K

IIIF B R A K


  Marzec 2014

Wyniki Konkursu na najwyższą frekwencję za marzec 2014 roku przedstawiają się następująco:


TYTUŁ „KLASA   NA   100 %” OTRZYMAŁA KLASA:   I A

TYTUŁ „UCZEŃ   NA   100 %”

otrzymali:

Klasa

Imię i   nazwisko ucznia

IA Maja Chmurska, Łucja Ciołkiewicz, Natalia Drążkiewicz, Weronika Gałecka, Michał Gołębiowski, Dawid Kudelski, Oliwia Lipińska, Jakub Lipke, Julia Mermer, Aleksandra Mrówka, Paweł Pawlak, Patrycja Sobczak, Jakub Swędra, Jakub Szychowski, Magdalena Szymańska, Bartosz Szyszczyński, Jakub Więcek, Patryk Zys
IB Albert Bełc, Paulina Cieślak, Bartosz Górski, Mateusz Jagniątowski, Krzysztof Kamieniarz, Weronika Kłodawska, Hubert Kostrzewski, Łukasz Kozłowski, Hubert Łopatka, Krzysztof Męcina, Mateusz Mońka, Bartosz Niedziółka, Łukasz Pijus, Natalia Suchecka
IC Ewa Klepaczka, Martyna Kosińska, Magdalena Krocz
ID Sandra Bielicka, Paulina Gołębiowska, Monika Kaczyk, Kamil Łopatka
IE Dominik Adamiec, Przemysław Kwaczyński, Marcel Redlicki
IIA

Izabela Budaszewska, Agata Grzegory, Piotr Kubisiak, Angelika Muszyńska, Aleksandra Polańczyk, Wiktoria Siedlecka, Patrycja Widulińska

IIB

Konrad Byster, Jakub Kamiński, Ewa Piasecka, Sandra Piorun, Aleksandra Rucińska, Szymon Wójcik

IIC

Adrianna Bomba, Paulina Grabska, Julia Kubik, Sebastian Mikituła, Karolina Pęsiek, Dominika Szewczyk, Anna Wrzodak

IID

Natalia Dudek, Jakub Kosiorek, Grzegorz Wołk

IIE

B R A K

IIIA

Zuzanna Ambroziak-Elsayed, Jakub Kuśmierczyk, Jakub Matulski, Marek Męcina, Bartłomiej Wach, Jarosław Wiszniewski

IIIB

Maciej Białkowski, Patrycja Budzałek, Laura Chadaj, Katarzyna Jaworska, Maciej Kroc, Damian Pawłowski, Agata Radzikowska, Marta Stosur, Piotr Sumiński, Krzysztof Szołajski

IIIC

Karol Jaworski, Klaudia Kania, Martyna Sobczak

IIID

Daniel Piątkowski, Katarzyna Skrzypińska

IIIE

Sylwester Sawicki, Michał Skręta

IIIF

Daria Lesiak, Marta Napiórkowska

FREKWENCJA KLAS w M A R C U

  1. I A – 95%

          2. III B – 91,6%

3. II D – 90,8%

4. I B, II A, III A – 90%

5. I C, III C – 89%

6. III D, III F – 86%

7. III E – 85,5%

                                                                 8.I D – 83,8%

                                                                 9.II B – 83%

10. I E – 81%

11. II E – 77,2%


 Luty 2014


W lutym tytuł „ KLASA   NA   100 % ” otrzymała klasa:  III D

TYTUŁ „ UCZEŃ   NA   100 % ”


OTRZYMALI:

Klasa Imię i   nazwisko ucznia

IA

Maja Domiza, Natalia Drążkiewicz, Weronika Gałecka, Natalia Knapska, Jakub Lipke, Wiktoria Malka, Julia Mermer, Natalia Skowron, Patrycja Sobczak
IB Albert Bełc, Dominika Jabłonowska, Mateusz Jagniątowski, Krzysztof Kamieniarz, Hubert Kostrzewski, Łukasz Kozłowski, Hubert Łopatka, Bartosz Niedziółka, Łukasz Pijus, Krzysztof Stolla, Wiktoria Szymczak
IC Klaudia Mokrzycka
ID Patryk Juraś, Kamil Łopatka, Weronika Petrynowska
IE

Dominik Adamiec, Sebastian Piątkowski

IIA

Aleksandra Sulma

IIB Wojciech Hanuszkiewicz, Szymon Wójcik
IIC Sandra Bełc, Kamil Pachecki, Karolina Pęsiek, Dominika Szewczyk, Anna Wrzodak, Natalia Wrzodak
IID Sara Dąbrowska, Natalia Dudek, Łukasz Stefanowski, Grzegorz Wołk
IIE B R A K
IIIA Małgorzata Brytan, Jakub Kuśmierczyk, Marta Markowicz, Paulina Sobieszek, Jarosław Wiszniewski
IIIB Maciej Białkowski, Patrycja Budzałek, Weronika Czechowska, Karol Iwańczyk, Katarzyna Jaworska, Piotr Sumiński, Krzysztof Szołajski
IIIC Karol Jaworski, Emilia Jędrzejewska, Klaudia Kania, Paulina Kiełbasińska, Martyna Micewicz, Eliza Stefanowska
IIID B R A K
IIIE

Patryk Szcześniewski

IIIF

B R A K

FREKWENCJA KLAS w L U T Y M

  1. III D – 90,3%
  2. III C – 89%

3. III B – 88,8%

4. I C – 88,22%

5. I A– 88%

6. III F – 87%

7. I B – 86,5%

           8.III E – 84,6%

        9.III A – 82%

10. II A, II E – 80%

11. II D – 79%

12. I E, II B – 78%

13. I D – 77,5%

                                                               14. II C – 76%



 Styczeń 2014

W Y N I K I     K O N K U R S U

N A   N A J W Y Ż S Z Ą  

F R E K W E N C J Ę

w STYCZNIU

TYTUŁ „ KLASA   NA   100 % ”

OTRZYMAŁY KLASY:   I A i II A



TYTUŁ „ UCZEŃ   NA   100 % ”

 OTRZYMALI:

Klasa

Imię i   nazwisko ucznia

IA

Karolina Bartosik, Maja Chmurska, Natalia Drążkiewicz, Weronika Gałecka, Michał Gołębiowski, Kacper Jakubiak, Natalia Knapska, Dawid Kudelski, Jakub Lipke, Maciej Łuczywek, Wiktoria Malka, Paweł Pawlak, Natalia Skowron, Patrycja Sobczak, Julia Stanion, Jakub Szychowski, Wiktoria Urbanek, Jakub Więcek, Patryk Zys

IB

Albert Bełc, Tomasz Broniarek, Gabriel Borkowski, Bartosz Górski, Mateusz Jagniątowski, Krzysztof Kamieniarz, Weronika Kłodawska, Patryk Kordasiński, Hubert Kostrzewski, Łukasz Kozłowski, Patryk Lewandowski, Hubert Łopatka, Krzysztof Męcina, Bartosz Niedziółka, Zuzanna Otulak, Justyna Salamon, Natalia Suchecka, Jan Trębski, Klaudia Zakrzewska

IC

Rafał Gacek, Wioletta Gratys, Wiktoria Kopacz, Martyna Kosińska, Magda Krocz, Jakub Kwaczyński, Jan Mikusek, Maciej Słupski, Angelika Stefankiewicz, Patryk Wejkszner, Mateusz Winciorek, Agata Zając

ID

Sandra Bielicka, Paulina Gołębiowska, Natalia Grzegdala, Patryk Juraś, Monika Kaczyk, Kamil Łopatka, Konrad Madejski, Tobiasz Pietrzyk, Bartosz Rzetecki, Dominik Sobieszek, Julia Szymańska

IE

Dominik Adamiec, Sebastian Bartosik, Maciej Kulig, Sebastian Piątkowski, Patryk Plaskota, Przemysław Rudzki, Witold Walczak, Kamil Karandysz

IIA

Jakub Abramczyk, Izabela Budaszewska, Bartosz Czarnota, Karolina Dominiak, Martyna Dyjasińska, Agata Grzegory, Szymon Iwańczyk, Julia Jaworska, Ewelina Koter, Angelika Muszyńska, Aleksandra Polańczyk, Karolina Rosak, Wiktoria Siedlecka, Małgorzata Stołowska, Aleksandra Szczepańska, Marcin Świderek, Martyna Tartanus, Aleksandra Urbaniak, Patrycja Widulińska, Emil Wielanek

IIB

Konrad Byster, Wojciech Hanuszkiewicz, Kamil Nowakowski, Sandra Piorun, Aleksandra Rucińska, Dominik Rudzki, Gabriel Woźniak, Szymon Wójcik, Jan Zięba

IIC

Zuzanna Adamiec, Sandra Bełc, Adrianna Bomba, Paulina Grabska, Gabriela Kobyłecka, Julia Kubik,   Sebastian Mikituła, Kamil Pachecki, Karolina Pęsiek, Sylwia Sawicka, Dominika Szewczyk, Joana Wojenka, Anna Wrzodak, Natalia Wrzodak

IID

Agnieszka Meszka, Jakub Kosiorek, Bartek Stańczyk, Łukasz Stefanowski, Grzegorz Wołk

IIE

Justyna Badur, Wiktoria Belina

IIIA

Małgorzata Brytan, Zuzanna Elsayed-Ambroziak, Karolina Gałecka, Jakub Matulski, Marek Męcina, Joanna Mokrzycka, Damian Pięczek, Paulina Sobieszek, Ewelina Trębacz, Bartłomiej Wach, Jarosław Wiszniewski, Aneta Zając

IIIB

Patrycja Budzałek, Weronika Czechowska, Karol Iwańczyk, Katarzyna Jaworska, Kamil Koch, Maciej Kroc, Kacper Kuberski, Marta Stosur, Piotr Sumiński, Krzysztof Szołajski

IIIC

Adrianna Gielecińska, Karol Jaworski, Emilia Jędrzejewska, Klaudia Kania, Martyna Sobczak, Eliza Stefanowska, Monika Sumińska, Michał Świderski

IIID

Daniel Piątkowski, Jarosław Piłat, Katarzyna Skrzypińska, Michalina Wróbel

IIIE

Natalia Marcinkowska

IIIF

Elżbieta Kaczyk, Marta Napiórkowska, Daria Lesiak, Michał Nowicki

                                            FREKWENCJA KLAS w STYCZNIU

  1. I A, II A – 95%
  2. I B – 94%

3. I D – 92,7%

4. I C - 92%

5. II D, III A, III C, III F – 90%

6. III B – 89,6%

7. I E – 89%

                                                                8.II B – 86%

                                                                 9.III D – 83%

10.II C– 82%

11.III E – 81,3%

12.II E – 76%


Grudzień 2013

TYTUŁ  „ KLASA   NA   100 %”

OTRZYMAŁA  KLASA:   I A


TYTUŁ  „UCZEŃ   NA   100 %”

OTRZYMALI:

                    

                 FREKWENCJA KLAS w GRUDNIU


    1.I A – 95%

          2.III B – 93,3%

3. I D – 92,4%

4. II A – 92%

5. II B, I B - 91%

6. II C, III A, III D – 90%

7. I C, III C, III F – 88%

          8.II D – 86,4%

9.III E – 86%

10. II E – 85%

11. I E – 77%



Wyniki Konkursu na najwyższą frekwencję w LISTOPADZIE.

Tytuł „ KLASA   NA   100 % ”otrzymała klasa:   III A


 TYTUŁ „ UCZEŃ   NA   100 % ”

  OTRZYMALI:

Klasa Imię  i  nazwisko  ucznia

IA

IB
IC

Aleksander Dębski, Wioletta Gratys, Karolina Jabłońska, Martyna Kosińska, Magda Krocz, Jakub Kwaczyński, Filip Ogórek, Maciej Słupski

ID Sandra Bielicka, Kamil Łopatka, Dominik Sobieszek
IE Dominik Adamiec, Mateusz Majewski, Sebastian PiątkowskiMateusz Sadkowski
IIA  Martyna Dyjasińska, Agata Grzegory, Ewelina Koter, Angelika Muszyńska, Aleksandra Polańczyk, Patrycja Widulińska
IIB

Kamil Grzelecki, Damian Opaliński, Dominik Rudzki,
Gabriel Woźniak, Szymon Wójcik

IIC

Zuzanna Adamiec, Sandra Bełc, Adrianna Bomba, Julia Kubik, Kamil Pachecki, Dominika Szewczyk, Natalia Wrzodak

IID  Sara Dąbrowska, Natalia Dudek, Ewa Mileu, Marcelina Sobieszek, Błażej Stańczyk, Łukasz Stefanowski, Grzegorz Wołk
IIE

Sandra Kapeluszna

IIIA

Małgorzata Brytan, Zuzanna Elsayed-Ambroziak, Karolina Gałecka, Hubert Kalisiak, Jakub Kuśmierczyk, Daria Lesiak, Marta Markowicz, Jakub Matulski, Marek Męcina, Daria Nowak, Wojciech Pawlik, Damian Pięczek, Paulina Sobieszek, Ewelina Trębacz, Bartłomiej Wach, Jarosław Wiszniewski, Aneta Zając

IIIB

Patrycja Budzałek, Laura Chadaj, Karol Iwańczyk, Katarzyna Jaworska, Kamil Koch, Maciej Kroc, Kacper Kuberski, Mateusz Mamiński, Agata Radzikowska, Marta Stosur, Piotr Sumiński, Krzysztof Szołajski

IIIC

Karol Jaworski, Klaudia Kania, Paulina Kiełbasińska, Daniel Machaj, Martyna Micewicz, Eliza Stefanowska, Monika Sumińska, Natalia Śnieguła, Michał Świderski

IIID   Daniel Piątkowski, Jarosław Piłat, Katarzyna Skrzypińska, Michalina Wróbel
IIIE   Przemysław Krynicki, Natalia Marcinkowska

IIIF

  Elżbieta Kaczyk, Kinga Krakowiak, Marta Napiórkowska, Olgierd Ulanowski

 FREKWENCJA  KLAS  w LISTOPADZIE

                                                          1.   III A – 96%

2.   II A – 95%

3. III B – 93,3%

4. I A – 93%

5. IB, I C - 92%

6. III C – 91%

7. II D, III D, III F – 90%

8.   III E – 88,4%

9.   I E – 87%

10. II B – 86%

11. I D – 85%

                                                                 12. II C– 84%

                                                                 13. II E – 82%



Wyniki Konkursu na najwyższą frekwencję w PAŹDZIERNIKU.

Tytuł „ KLASA   NA   100 % ”otrzymały klasy:   I A, I B i III A


 TYTUŁ „ UCZEŃ   NA   100 % ”

  OTRZYMALI:

Klasa Imię  i  nazwisko  ucznia

IA

Mikołaj Błażejewski, Łucja Ciołkiewicz, Natalia Drążkiewicz, Maria Kudelska, Oliwia Lipińska, Jakub Lipke, Paweł Pawlak, Natalia Skowron, Patrycja Sobczak, Jakub Szychowski, Wiktoria Urbanek, Jakub Więcek

IB

Albert Bełc, Tomasz Broniarek, Paulina Cieślak, Bartosz Górski, Dominika Jabłonowska, Mateusz Jagniątowski, Krzysztof Kamieniarz, Patryk Kordasiński, Łukasz Kozłowski, Hubert Łopatka, Krzysztof Męcina, Mateusz Mońka, Bartosz Niedziółka, Krzysztof Stolla, Jan Trębski, Klaudia Wiśniewska, Klaudia Zakrzewska

IC

Rafał Gacek, Chantalle Geens, Wioletta Gratys, Ewa Klepaczka, Wiktoria Kopacz, Martyna Kosińska, Magda Krocz, Jakub Kwaczyński, Norbert Markus, Maciej Słupski, Agata Zając

ID

Patryk Juraś, Kamil Łopatka, Konrad Madejski, Bartosz Rzetecki

IE

Dominik Adamiec, Mateusz Majewski, Sebastian Piątkowski

IIA

Jakub Abramczyk, Martyna Dyjasińska, Agata Grzegory, Szymon Iwańczyk, Piotr Kubisiak, Aleksandra Polańczyk, Emil Wielanek

IIB

Kamil Nowakowski, Damian Opaliński, Ewa Piasecka, Sandra Piorun, Dominik Rudzki, Szymon Wójcik, Eryk Zając, Jan Zając

IIC

Zuzanna Adamiec, Julia Kubik, Dominika Szewczyk, Anna Wrzodak, Natalia Wrzodak

IID Sara Dąbrowska, Kamil Kowalski, Agnieszka Meszka, Grzegorz Wołk
IIE

B R A K

IIIA

Małgorzata Brytan, Zuzanna Elsayed-Ambroziak, Karolina Gałecka, Klaudia Juraś, Oliwia Kopacz, Jakub Matulski, Marek Męcina, Daria Nowak, Wojciech Pawlik, Damian Pięczek, Paulina Sobieszek, Ewelina Trębacz, Bartłomiej Wach, Jarosław Wiszniewski, Aneta Zając

IIIB

Laura Chadaj, Karol Iwańczyk, Katarzyna Jaworska, Maciej Kroc, Kacper Kuberski, Jonasz Łapiński, Agata Radzikowska, Marta Stosur, Piotr Sumiński, Krzysztof Szołajski

IIIC

Joanna Broniarek, Karol Jaworski, Emilia Jędrzejewska, Klaudia Kania, Martyna Sobczak

IIID

Kinga Gędziarska, Wiktoria Nowicka, Daniel Piątkowski, Jarosław Piłat, Dominika Szychowska, Patryk Wronek, Michalina Wróbel

IIIE

Natalia Marcinkowska

IIIF

Cezary Bartosiewicz, Mateusz Cybulski, Daria Lesiak, Olgierd Ulanowski

 FREKWENCJA  KLAS  w PAŹDZIERNIKU

  1. I A, I B, III A – 96%
  2. III D – 93,7%
  3. I C, II A – 93%
  4. II B, III C - 91%
  5. III B – 90,1%
  6. II D – 89,6%
  7. I D, III F – 87%
  8. III E – 85,8%
  9. II E – 85%
  10. I E, II C– 84%



    

WYNIKI KONKURSU NA NAJWYŻSZĄ FREKWENCJĘ-  wrzesień

We  WRZEŚNIU tytuł   „KLASA   NA   100 % ”otrzymała klasa I A. Tytuł  „UCZEŃ   NA   100 %”otrzymali:


Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif";}

Klasa

Imię  i  nazwisko  ucznia

       IA

Karolina Bartosik, Maja Chmurska, Łucja Ciołkiewicz, Maja Domiza, Natalia Drążkiewicz, Werinika Gałecka, Michał Gołębiowski, Anna Hejrowska, Marcin Klugiewicz, Oliwia Lipińska, Jakub Lipke, Wiktoria Malka, Julia Melmer, Aleksandra Mrówka, Paweł Pawlak, Natalia Skowron, Patrycja Sobczak, Julia Starios, Jakub Swędra, Jakub Szychowski, Bartosz Szyszczyński, Jakub Więcek, Patryk Zys

IB

Albert Bełc, Paulina Cieślak, Patryk Fastyn, Bartosz Górski, Mateusz Jagniątowski, Krzysztof Kamieniarz, Weronika Kłodawska, Hubert Kostrzewski, Łukasz Kozłowski, Hubert Łopatka, Krzysztof Męcina, Bartosz Niedziółka, Łukasz Pijus, Mateusz Popiński, Natalia Suchecka, Klaudia Zakrzewska

IC

Nadia Brahem, Wioletta Gratys, Karolina Jabłońska, Julia Karczewska, Wiktoria Kopacz, Martyna Kosińska, Jakub Kwaczyński, Norbert Markus, Jakub Paradowski, Patryk Wejkszner, Mateusz Winciorek, Agata Zając

ID

Patryk Juraś, Kamil Łopatka, Konrad Madejski, Paweł Miłkowski, Bartosz Morawski, Bartosz Rzetecki, Julia Szymańska

IE

Dominik Adamiec, Kacper Dudek, Grzegorz Dyba, Mateusz Majewski, Sebastian Piątkowski, Przemysław Rudzki, Witold Walczak

IIA

Bartosz Czarnota, Martyna Dyjasińska, Julia Hałat, Ewelina Koter, Piotr Kubisiak, Aleksandra Polańczyk, Wiktoria Satarnus, Wiktoria Siedlecka, Patrycja Widulińska, Emil Wielanek

IIB

Konrad Byster, Damian Opaliński, Ewa Piasecka, Sandra Piorun, Aleksandra Rucińska, Magdalena Sobczak, Patryk Stefankiewicz, Szymon Wójcik, Eryk Zając

IIC

Zuzanna Adamiec, Adrianna Bomba, Paulina Grebelska, Julia Kubik, Kamil Pachecki, Dominika Szewczyk, Anna Wrzodak

IID

Michał Częstochowski, Sara Dąbrowska, Natalia Dudek, Bartosz Grzywacz, Szymon Marat, Ewa Miler, Kinga Sawicka, Marcelina Sobieszek

IIE

J. Badur, Wiktoria Jastrzębska, Agnieszka Meszka, Sandra Kapeluszna, Szymon Rusiński, Aleksandra Supeł

IIIA

Karolina Gałecka, Angelika Jarosz, Hubert Kalisiak, Oliwia Kopacz, Jakub Kuśmierczyk, Daria Lesiak, Jakub Matulski, Marek Męcina, Damian Pięczek, Paulina Sobieszek, Ewelina Trębacz, Bartłomiej Wach, Aneta Zając

IIIB

Patrycja Budzałek, Katarzyna Jaworska, Maciej Kroc, Piotr Sumiński, Krzysztof Szołajski, Michał Winciorek

IIIC

Joanna Broniarek, Karol Jaworski, Emilia Jędrzejewska, Klaudia Kania, Justyna Kwaczyńska, Daniel Machaj, Martyna Micewicz, Mateusz Nagat, Weronika Pisarska, Paula Rudzka, Eliza Stefanowska, Monika Sumińska, Natalia Śnieguła

IIID

Damian Jagiełło, Karol Janik, Przemysław Kowalczyk, Szymon Skrzypczak, Dominika Szychowska, Michalina Wróbel

IIIE

Krystian Kroc, Sylwester Sawicki, Michał Skręta

       IIIF

Mateusz Cybulski, Dominik Grala, Elżbieta Kaczyk, Marta Napiórkowska

FREKWENCJA  KLAS  we WRZEŚNIU

1.    I A – 97%
2.    I B, III A – 94%
3.     III C – 93%
4.    I C, II A, II B - 92%
5.     III F – 91,3%
6.     II D – 90,46%
7.     III D – 88,3%
8.    I D – 87%
9.    II E – 86%
10. II C – 85%
11. III E – 84,4%
12. III B– 84%
13.I E – 80%


2012/2013

 

KONKURSU NA 100% FREKWENCJĘ

„Konkurs na 100% frekwencję” ma w naszej szkole wieloletnią tradycję. Jednak w II półroczu roku szkolnego 2012/13 została zmieniona nieco jego formuła. Opiekunem i koordynatorem konkursu została Marzena Kaczor.
Od września tego roku szkol. konkurs jest przeprowadzany systematycznie. Uczniowie ze 100% frekwencją oraz klasa z najwyższą frekwencją w danym miesiącu są nagradzane comiesięcznie drobnymi upominkami w postaci słodyczy. Ranking klas z najwyższą frekwencją i osób ze 100% frekwencją trwa przez cały rok szkolny. Po zakończeniu I półrocza i na zakończenie roku są przewidziane również nagrody, ale nie tylko w formie słodyczy. Nagrody w konkursie sponsoruje Rada Rodziców.
Uczniów ze 100% frekwencją jest co miesiąc wielu:
•    we wrześniu było ich 112
•    w październiku – 74
•    w listopadzie – 83
•    w grudniu – 98
W styczniu jeszcze nie ma wyników, zostaną one ogłoszone po feriach zimowych.
Tytuł: „Klasa na 100%” zdobyły:
•    we wrześniu – kl. IId
•    w październiku – kl. IIb
•    w listopadzie – kl. IIIa
•    w grudniu – kl. Ia
Od II półrocza systematycznie wyniki konkursu będą zamieszczane na stronie internetowej Szkoły.

W Y N I K I     K O N K U R S U N A   N A J W Y Ż S Z Ą   F R E K W E N C J Ę

w KWIETNIU

Tytuł „ KLASA   NA   100 % ” otrzymała klasa I A

 TYTUŁ „ UCZEŃ   NA   100 % ” otrzymali:

 Klasa

Klasa

Imię   i nazwisko ucznia

IA

Izabela Budaszewska, Martyna Dyjasińska, Agata Grzegory,
Julia Hałat, Wojciech Kapka, Ewelina Koter, Angelika Muszyńska, Aleksandra Polańczyk, Aleksandra Szczepańska, Patrycja Widulińska

IB

Ewa Piasecka, Kamil Grzelecki, Sandra Piorun, Jan Zięba, Barbara Zimna

IC

Sandra Bełc, Paulina Grabska, Kamil Pachecki, Dominika Szewczyk

ID

Jakub Kosiorek, Marcelina Sobieszek, Maciej Szczepanik

IE

Maciej Bartosik

IIA

Małgorzata Brytan, Karolina Gałecka, Krzysztof Kamiński, Oliwia Kopacz, Klaudia Kuklewska, Jakub Kuśmierczyk, Marta Markowicz, Jakub Matulski, Marek Męcina, Wojciech Pawlik, Damian Pięczek, Ewelina Trębacz, Jarosław Wiszniewski, Aneta Zając

IIB

Michał Białkowski, Patrycja Budzałek, Karol Iwańczyk, Katarzyna Jaworska, Kamil Koch, Maciej Kroc, Kamil Kuberski, Mateusz Mamiński, Damian Pawłowski, Marta Stosur, Piotr Sumiński, Krzysztof Szołajski, Mateusz Winciorek

IIC

Joanna Broniarek, Karol Jaworski, Emilia Jędrzejewska, Klaudia Kania, Justyna Kwaczyńska, Martyna Micewicz, Martyna Sobczak

IID

Kinga Gędziarska, Damian Jagiełło, Patrycja Kosińska, Przemysław Kowalczyk, Daniel Piątkowski, Katarzyna Skrzypińska, Dominika Szychowska, Patryk Wronek

IIE

Przemysław Krynicki, Natalia Marcinkowska, Sylwester Sawicki, Michał Skręta

IIF

Elżbieta Kaczyk, Marta Napiórkowska

IIIA

Aleksandra Kolis, Natalia Kozłowska

IIIB

Jarosław Białkowski, Mateusz Kłodawski, Mateusz Kosiewski, Łukasz Marek, Mateusz Meszka, Sebastian Męcina, Aleksandra Mozga, Aleksandra Podkoń, Joanna Pryk, Grzegorz Skoczek

IIIC

Piotr Broniarek, Michał Maciejak, Sebastian Madejski, Aleksandra Krystyanik, Sebastian Wielanek, Weronika Wróblewska, Maciej Wysocki

IIID

Piotr Bartosik, Gabriela Czerwińska, Bartłomiej Kroc, Jakub Tręboszka

IIIE

B R A K

 FREKWENCJA KLAS w KWIETNIU

1.I A – 95,8%

2.III B – 95%

3.II B – 94%

4.II D, III A - 92%

5.I C, II A – 91%

6.II C – 87%

7.I E – 86%

8.I B, III C – 85%

9.I D – 84,8%

10. III D – 84%

11. II F – 83%

12. II E– 82%

13. III E – 60%


 W Y N I K I     K O N K U R S U

N A   N A J W Y Ż S Z Ą  

F R E K W E N C J Ę

 w I PÓŁROCZU

PO I PÓŁROCZU W KONKURSIE

O TYTUŁ „ KLASA   NA   100 % ”

 PROWADZI  KLASA   I A

TYTUŁ „ UCZEŃ   NA   100 % ”

OTRZYMALI:

KLASA Imię i Nazwisko ucznia
I A BRAK
I B Szymon Wójcik
I C Zuzanna Adamiec, Julia Kubik
I D BRAK
I E BRAK
II A Marek Męcina, Ewelina Trębacz, Jarosław Wiszniewski
II B BRAK
II C Karol Jaworski, Klaudia Kania
II D Przemysław Kowalczyk
II E Kamil Główka, Michał Skręta, Zuzanna Wiśniewska
II F BRAK
III A Aleksandra Kolis
III B BRAK
III C Michał Maciejak, Sebastian Wielanek
III D Bartłomiej Kroc
III E BRAK

2013/2014


 

                          2012/2013


 Dnia 9 maja 2013 roku w sali nr 20 odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Ortograficznego pod hasłem ,,Szukamy Mistrza Ortografii”.

W konkursie wzięli udział, wytypowani przez nauczycieli polonistów, uczniowie klas I – III.

Tytuł ,,Mistrza Ortografii w roku szkolnym 2012/13” zdobył uczeń klasy I c – Kamil Pachecki.

Komisja przyznała również dwa tytuły wicemistrzów, a uzyskali je Zuzanna Ambroziak – klasa II a  i Aleksandra Podkoń - klasa III b.

Organizatorzy serdecznie dziękują za wzięcie udziału w konkursie wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom składają gratulacje.


2013/2014


2012/2013

  KONKURS  POPRAWNEJ  POLSZCZYZNY

    W styczniu br. odbyła się kolejna edycja szkolnego Konkursu Poprawnej Polszczyzny, którego organizatorami są panie Grażyna Antosik i Marzena Kaczor. Konkurs podzielony był na dwa etapy. W I etapie brali udział wszyscy uczniowie naszej szkoły, rozwiązując
na lekcjach języka polskiego test językowy. Do drugiego etapu zakwalifikowało się 25 osób.
    II etap konkursu miał miejsce 25 stycznia 2013r. Wzięło w nim udział 23 uczniów (dwoje się nie stawiło). Uczestnicy mieli za zadanie poprawić błędy językowe
w przygotowanym liście. Ten etap wyłonił zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych. Oto wyniki:

  • Klasy pierwsze: Zuzanna Adamiec – Ic – 27 pkt.
  • Klasy drugie: Martyna Sobczak – IIc – 32 pkt.
  • Klasy trzecie: Anna Rękowska – IIIa – 30 pkt.

2013/2014


2012/2013

SPRAWOZDANIE

Z PRZEBIEGU   I ETAPU

MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU FRAZEOLOGICZNEGO

          I etap IX edycji Międzyszkolnego Konkursu Frazeologicznego, organizowanego przez Gimnazjum nr 1 w Skierniewicach, odbył się w Gimnazjum nr 3 dnia 22 marca 2013r.
W konkursie wzięło udział 21 uczniów z klas I, II i III. Uczestnicy rozwiązywali test przygotowany przez Organizatora. Szkolnym koordynatorem tego konkursu była p. Marzena Kaczor, która wraz z p. Elżbietą Łopatką sprawdziła test i wyłoniła zwycięzców.

DO II ETAPU KONKURSU FRAZEOLOGICZNEGO, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ   18 KWIETNIA 2013 r. o GODZ. 9.00

W GIMNAZJUM NR 1,   ZAKWALIFIKOWALI SIĘ UCZNIOWIE
Z NAJWYŻSZĄ LICZBĄ PUNKTÓW:

  • KLAUDIA       KANIA – II C – 59p.
  • ALEKSANDRA       PODKOŃ – III B – 58p.
  • KATARZYNA       DUDZIŃSKA – III B – 54p.
  • KAMIL       PACHECKI – I C – 54p.

GRATULUJEMY !


2013/2014


2012/2013


 

Organizatorzy Międzyszkolnego Konkursu Fizycznego "Ryzyk fizyk" informują,

że zmianie uległa data II etapu konkursu. Odbędzie się on 10 maja 2013 (piątek)

o godz. 11.00 w Gimnazjum nr 3.



                              REGULAMIN

I edycji Międzyszkolnego Konkursu Fizycznego

objętego honorowym patronatem Prezydenta Miasta Skierniewice

"Ryzyk fizyk - czyli co dwie głowy to nie jedna” w roku szkolnym 2012/2013

         


2013/2014

Szkolny Konkurs poezji Jana Pawła II



Szkolny Konkurs poezji Jana Pawła II

pod hasłem „Jan Paweł II papież dialogu”

Dnia 03.10.2013 o godzinie 15:30 odbędzie się szkolny etap Konkursu poezji Jana Pawła II.

Konkurs odbywa się w dwu kategoriach:

  • recytacja poezji
  • poezja śpiewana

W ramach Konkursu należy zaprezentować wybrany przez siebie utwór poetycki Jana Pawła II lub o Janie Pawle II w formie recytacji lub poezji śpiewanej.

W przypadku śpiewu wymagany jest podkład muzyczny na żywo lub nagrany na nośniku elektronicznym.

 

Zapisy przyjmują p. Jolanta Świderek i p. Katarzyna Lange.



2013/2014


2012/2013

VIII Powiatowy Konkurs Plastyczny

Poświęcony Pamięci Papieża

Jan Pawła II

„Poznaj Jana Pawła II”

I.Uczestnicy konkursu:

  • Konkurs skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych z terenu Powiatu Skierniewickiego.

 II.Założenia Konkursu:

 Powiatowy Konkurs Plastyczny poświęcony pamięci Papieża Jana Pawła II adresowany jest do uczniów gimnazjum. Tegoroczni uczestnicy Konkursu nie mieli okazji poznać Jana Pawła II za Jego życia.

Jest On dla nich osobą znaną tylko z fotografii, utworów literackich czy przekazów ustnych lub medialnych.

Konkurs jest więc okazją do bliższego przyjrzenia się tej postaci. Hasło „Poznaj Jana Pawła II” ma zachęcić uczestników do zapoznania się z Jego biografią, nauczaniem i twórczością.

III.Cele konkursu:

  • Upamiętnienie VIII rocznicy śmierci Papieża Jana Pawła II.
  • Kultywowanie pamięci o tym wspaniałym Człowieku wśród coraz to młodszego pokolenia.
  • Zachęta do kształtowania własnego życia na wzór Jego życia..
  • Integracja uczniów i nauczycieli wokół cennego daru, jakim było dla nas życie Papieża Polaka.
    • Rozwijanie zainteresowań plastycznych uczniów inspirowanych życiem, twórczością i działalnością Ojca Świętego.
    • Rozwijanie umiejętności partnerskiej rywalizacji.
    • Promowanie młodych talentów.

 IV.Warunki uczestnictwa:

  • Prace można wykonać w dowolnej technice (rysunek, szkic, obraz, wydzieranka, collage…itd.).
  • Format prac A4 lub A3.
  • Każda praca powinna być oprawiona w passe-partoute o wymiarach: praca A4 4,5x4,5x4,5x6,5; praca A3 7,5x7,5x7,5x9,5.
  • W dolnej części passe-partoute należy umieścić następujące dane: tytuł pracy, imię i nazwisko ucznia, klasa, nazwa szkoły oraz imię i nazwisko opiekuna, pod okiem którego praca została wykonana.
  • Każdy uczeń może złożyć tylko jedną pracę.
  • Prace, wraz z listą uczestników, należy dostarczyć do Gimnazjum Nr 3 im. I. Krasickiego
  • Najładniejsze prace zostaną nagrodzone, przewidziane są również nagrody pocieszenia.
  • Wszystkie prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej.
  • Nadesłane na konkurs prace przechodzą na własność organizatora.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnej prezentacji i publikacji prac.
  • Uczestnik konkursu wyraża zgodę na publikację danych osobowych w środkach masowego przekazu wraz z informacją o konkursie.
  • Nadesłanie prac jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

V. Złożone na konkurs prace oceni komisja, której skład zostanie podany w terminie późniejszym:

  • Każda szkoła ma prawo wytypować swego przedstawiciela do komisji konkursowej.
    • Konkurs zostanie rozstrzygnięty 05.04.2013 r.
    • Prosimy o osobiste przybycie i odbiór nagród przez uczestników lub opiekunów.

 VI.Oceniane będą:

  • Oryginalność pomysłu
  • Estetyka wykonania
  • Zgodność z hasłem konkursu
  • Integralność pracy z jej tytułem 

VII.Organizatorzy konkursu:

Organizatorem konkursu jest: Gimnazjum Nr 3 im. I. Krasickiego w Skierniewicach

ul. Kilińskiego 9, 96-100 Skierniewice

Regulamin dostępny jest także na stronie szkoły: www.gim3-skierniewice.pl w zakładce nasze konkursy.

Telefon kontaktowy do organizatora konkursu: 46 833 24 75 lub 602 621 642 J. Świderek.

   
© ALLROUNDER