2013/2014

Czerwiec 2014



Maj 2014



Kwiecień 2014

Wyniki Konkursu na najwyższą frekwencję za kwiecień 2014 roku przedstawiają się następująco:

TYTUŁ „KLASA   NA   100 %” OTRZYMAŁY KLASY:   I A i I B

TYTUŁ „UCZEŃ   NA   100 %”

otrzymali:

Klasa Imię  i  nazwisko  ucznia

IA

Karolina Bartosik, Mikołaj Błażejewski, Łucja Ciołkiewicz, Natalia Drążkiewicz, Weronika Gałecka, Natalia Knapska, Dawid Kudelski, Jakub Lipke, Wiktoria Malka, Julia Mermer, Aleksandra Mrówka, Natalia Skowron, Patrycja Sobczak, Izabela Szymańska, Magdalena Szymańska, Wiktoria Urbanek, Jakub Więcek, Patryk Zys
IB Albert Bełc, Gabryś Borkowski, Tomasz Broniarek, Paulina Cieślak, Bartek Górski, Mateusz Jagniątkowski, Krzysztof Kamieniarz, Weronika Kłodawska, Hubert Kostrzewski, Łukasz Kozłowski, Hubert Łopatka, Bartosz Niedziółka, Zuzia Otulak, Łukasz Pijus, Justyna Salomon, Natalka Suchecka, Wiktoria Szymczak, Klaudia Zakrzewska
IC Nadia Brahem, Rafał Gacek, Karolina Jabłońska, Julka Karczewska, Martyna Kosińska, Magdalena Krocz, Kuba Kwaczyński, Jan Mikusek, Patryk Nowakowski, Patryk Wejkszner, Mateusz Winciorek
ID Paulina Gołębiowska, Natalia Grzegdala, Kamil Łopatka, Weronika Petrynowska, Bartosz Rzetecki
IE

Dominik Adamiec, Daniel Gędziarski, Sebastian Piątkowski

IIA

Jakub Abramczyk, Iza Budaszewska, Agata Grzegory, Julka Hałat, Szymon Iwańczyk, Wojtek Kapka, Ewelina Koter, Ola Polańczyk, Wiktoria Satarnus, Emil Wielanek

IIB Damian Opaliński, Ewa Piasecka, Sandra Piorun, Ola Rucińska, Dominik Rudzki
IIC Zuzia Adamiec, Sandra Bełc, Paulina Grabska, Gabrysia Kobyłecka, Julka Kubik, Sebastian Mikituła, Kamil Pachecki, Karolina Pęsiek, Anna Wrzodak, Natalia Wrzodak
IID Kuba Kosiorek, Ewa Miler, Monika Sadkowska, Błażej Stańczyk, Maciek Szczepanik,  Grzegorz Wołk
IIE Wiktoria Belina, Wiktor Warmiński
IIIA Zuzia Ambroziak, Karolina Gałecka, Jakub Kuśmierczyk, Marek Męcina, Daria Nowak, Wojtek Pawlik, Paulina Sobieszek, Bartek Wach, Jarosław Wiszniewski
IIIB Weronika Czechowska, Karol Iwańczyk, Katarzyna Jaworska, Kamil Koch, Maciej Kroc, Kacper Kuberski, Mateusz Mamiński, Damian Pawłowski, Marta Stosur, Piotr Sumiński, Krzysztof Szołajski
IIIC Ada Buda, Karol Jaworski, Klaudia Kania, Paulina Kiełbasińska, Paula Rudzka, Martyna Sobczak, Eliza Stefanowska, Monika Sumińska
IIID Jacek Caban, Katarzyna Skrzypińska, Dominika Szychowska
IIIE

B R A K

IIIF B R A K


  Marzec 2014

Wyniki Konkursu na najwyższą frekwencję za marzec 2014 roku przedstawiają się następująco:

TYTUŁ „KLASA   NA   100 %” OTRZYMAŁA KLASA:   I A

TYTUŁ „UCZEŃ   NA   100 %”

otrzymali:

Klasa

Imię i   nazwisko ucznia

IA Maja Chmurska, Łucja Ciołkiewicz, Natalia Drążkiewicz, Weronika Gałecka, Michał Gołębiowski, Dawid Kudelski, Oliwia Lipińska, Jakub Lipke, Julia Mermer, Aleksandra Mrówka, Paweł Pawlak, Patrycja Sobczak, Jakub Swędra, Jakub Szychowski, Magdalena Szymańska, Bartosz Szyszczyński, Jakub Więcek, Patryk Zys
IB Albert Bełc, Paulina Cieślak, Bartosz Górski, Mateusz Jagniątowski, Krzysztof Kamieniarz, Weronika Kłodawska, Hubert Kostrzewski, Łukasz Kozłowski, Hubert Łopatka, Krzysztof Męcina, Mateusz Mońka, Bartosz Niedziółka, Łukasz Pijus, Natalia Suchecka
IC Ewa Klepaczka, Martyna Kosińska, Magdalena Krocz
ID Sandra Bielicka, Paulina Gołębiowska, Monika Kaczyk, Kamil Łopatka
IE Dominik Adamiec, Przemysław Kwaczyński, Marcel Redlicki
IIA

Izabela Budaszewska, Agata Grzegory, Piotr Kubisiak, Angelika Muszyńska, Aleksandra Polańczyk, Wiktoria Siedlecka, Patrycja Widulińska

IIB

Konrad Byster, Jakub Kamiński, Ewa Piasecka, Sandra Piorun, Aleksandra Rucińska, Szymon Wójcik

IIC

Adrianna Bomba, Paulina Grabska, Julia Kubik, Sebastian Mikituła, Karolina Pęsiek, Dominika Szewczyk, Anna Wrzodak

IID

Natalia Dudek, Jakub Kosiorek, Grzegorz Wołk

IIE

B R A K

IIIA

Zuzanna Ambroziak-Elsayed, Jakub Kuśmierczyk, Jakub Matulski, Marek Męcina, Bartłomiej Wach, Jarosław Wiszniewski

IIIB

Maciej Białkowski, Patrycja Budzałek, Laura Chadaj, Katarzyna Jaworska, Maciej Kroc, Damian Pawłowski, Agata Radzikowska, Marta Stosur, Piotr Sumiński, Krzysztof Szołajski

IIIC

Karol Jaworski, Klaudia Kania, Martyna Sobczak

IIID

Daniel Piątkowski, Katarzyna Skrzypińska

IIIE

Sylwester Sawicki, Michał Skręta

IIIF

Daria Lesiak, Marta Napiórkowska

FREKWENCJA KLAS w M A R C U

  1. I A – 95%

          2. III B – 91,6%

3. II D – 90,8%

4. I B, II A, III A – 90%

5. I C, III C – 89%

6. III D, III F – 86%

7. III E – 85,5%

                                                                 8.I D – 83,8%

                                                                 9.II B – 83%

10. I E – 81%

11. II E – 77,2%


 Luty 2014


W lutym tytuł „ KLASA   NA   100 % ” otrzymała klasa:  III D

TYTUŁ „ UCZEŃ   NA   100 % ”

OTRZYMALI:

Klasa Imię i   nazwisko ucznia

IA

Maja Domiza, Natalia Drążkiewicz, Weronika Gałecka, Natalia Knapska, Jakub Lipke, Wiktoria Malka, Julia Mermer, Natalia Skowron, Patrycja Sobczak
IB Albert Bełc, Dominika Jabłonowska, Mateusz Jagniątowski, Krzysztof Kamieniarz, Hubert Kostrzewski, Łukasz Kozłowski, Hubert Łopatka, Bartosz Niedziółka, Łukasz Pijus, Krzysztof Stolla, Wiktoria Szymczak
IC Klaudia Mokrzycka
ID Patryk Juraś, Kamil Łopatka, Weronika Petrynowska
IE

Dominik Adamiec, Sebastian Piątkowski

IIA

Aleksandra Sulma

IIB Wojciech Hanuszkiewicz, Szymon Wójcik
IIC Sandra Bełc, Kamil Pachecki, Karolina Pęsiek, Dominika Szewczyk, Anna Wrzodak, Natalia Wrzodak
IID Sara Dąbrowska, Natalia Dudek, Łukasz Stefanowski, Grzegorz Wołk
IIE B R A K
IIIA Małgorzata Brytan, Jakub Kuśmierczyk, Marta Markowicz, Paulina Sobieszek, Jarosław Wiszniewski
IIIB Maciej Białkowski, Patrycja Budzałek, Weronika Czechowska, Karol Iwańczyk, Katarzyna Jaworska, Piotr Sumiński, Krzysztof Szołajski
IIIC Karol Jaworski, Emilia Jędrzejewska, Klaudia Kania, Paulina Kiełbasińska, Martyna Micewicz, Eliza Stefanowska
IIID B R A K
IIIE

Patryk Szcześniewski

IIIF

B R A K

FREKWENCJA KLAS w L U T Y M

  1. III D – 90,3%
  2. III C – 89%

3. III B – 88,8%

4. I C – 88,22%

5. I A– 88%

6. III F – 87%

7. I B – 86,5%

           8.III E – 84,6%

        9.III A – 82%

10. II A, II E – 80%

11. II D – 79%

12. I E, II B – 78%

13. I D – 77,5%

                                                               14. II C – 76%



 Styczeń 2014

W Y N I K I     K O N K U R S U

N A   N A J W Y Ż S Z Ą  

F R E K W E N C J Ę

w STYCZNIU

TYTUŁ „ KLASA   NA   100 % ”

OTRZYMAŁY KLASY:   I A i II A


TYTUŁ „ UCZEŃ   NA   100 % ”

 OTRZYMALI:

Klasa

Imię i   nazwisko ucznia

IA

Karolina Bartosik, Maja Chmurska, Natalia Drążkiewicz, Weronika Gałecka, Michał Gołębiowski, Kacper Jakubiak, Natalia Knapska, Dawid Kudelski, Jakub Lipke, Maciej Łuczywek, Wiktoria Malka, Paweł Pawlak, Natalia Skowron, Patrycja Sobczak, Julia Stanion, Jakub Szychowski, Wiktoria Urbanek, Jakub Więcek, Patryk Zys

IB

Albert Bełc, Tomasz Broniarek, Gabriel Borkowski, Bartosz Górski, Mateusz Jagniątowski, Krzysztof Kamieniarz, Weronika Kłodawska, Patryk Kordasiński, Hubert Kostrzewski, Łukasz Kozłowski, Patryk Lewandowski, Hubert Łopatka, Krzysztof Męcina, Bartosz Niedziółka, Zuzanna Otulak, Justyna Salamon, Natalia Suchecka, Jan Trębski, Klaudia Zakrzewska

IC

Rafał Gacek, Wioletta Gratys, Wiktoria Kopacz, Martyna Kosińska, Magda Krocz, Jakub Kwaczyński, Jan Mikusek, Maciej Słupski, Angelika Stefankiewicz, Patryk Wejkszner, Mateusz Winciorek, Agata Zając

ID

Sandra Bielicka, Paulina Gołębiowska, Natalia Grzegdala, Patryk Juraś, Monika Kaczyk, Kamil Łopatka, Konrad Madejski, Tobiasz Pietrzyk, Bartosz Rzetecki, Dominik Sobieszek, Julia Szymańska

IE

Dominik Adamiec, Sebastian Bartosik, Maciej Kulig, Sebastian Piątkowski, Patryk Plaskota, Przemysław Rudzki, Witold Walczak, Kamil Karandysz

IIA

Jakub Abramczyk, Izabela Budaszewska, Bartosz Czarnota, Karolina Dominiak, Martyna Dyjasińska, Agata Grzegory, Szymon Iwańczyk, Julia Jaworska, Ewelina Koter, Angelika Muszyńska, Aleksandra Polańczyk, Karolina Rosak, Wiktoria Siedlecka, Małgorzata Stołowska, Aleksandra Szczepańska, Marcin Świderek, Martyna Tartanus, Aleksandra Urbaniak, Patrycja Widulińska, Emil Wielanek

IIB

Konrad Byster, Wojciech Hanuszkiewicz, Kamil Nowakowski, Sandra Piorun, Aleksandra Rucińska, Dominik Rudzki, Gabriel Woźniak, Szymon Wójcik, Jan Zięba

IIC

Zuzanna Adamiec, Sandra Bełc, Adrianna Bomba, Paulina Grabska, Gabriela Kobyłecka, Julia Kubik,   Sebastian Mikituła, Kamil Pachecki, Karolina Pęsiek, Sylwia Sawicka, Dominika Szewczyk, Joana Wojenka, Anna Wrzodak, Natalia Wrzodak

IID

Agnieszka Meszka, Jakub Kosiorek, Bartek Stańczyk, Łukasz Stefanowski, Grzegorz Wołk

IIE

Justyna Badur, Wiktoria Belina

IIIA

Małgorzata Brytan, Zuzanna Elsayed-Ambroziak, Karolina Gałecka, Jakub Matulski, Marek Męcina, Joanna Mokrzycka, Damian Pięczek, Paulina Sobieszek, Ewelina Trębacz, Bartłomiej Wach, Jarosław Wiszniewski, Aneta Zając

IIIB

Patrycja Budzałek, Weronika Czechowska, Karol Iwańczyk, Katarzyna Jaworska, Kamil Koch, Maciej Kroc, Kacper Kuberski, Marta Stosur, Piotr Sumiński, Krzysztof Szołajski

IIIC

Adrianna Gielecińska, Karol Jaworski, Emilia Jędrzejewska, Klaudia Kania, Martyna Sobczak, Eliza Stefanowska, Monika Sumińska, Michał Świderski

IIID

Daniel Piątkowski, Jarosław Piłat, Katarzyna Skrzypińska, Michalina Wróbel

IIIE

Natalia Marcinkowska

IIIF

Elżbieta Kaczyk, Marta Napiórkowska, Daria Lesiak, Michał Nowicki

                                            FREKWENCJA KLAS w STYCZNIU

  1. I A, II A – 95%
  2. I B – 94%

3. I D – 92,7%

4. I C - 92%

5. II D, III A, III C, III F – 90%

6. III B – 89,6%

7. I E – 89%

                                                                8.II B – 86%

                                                                 9.III D – 83%

10.II C– 82%

11.III E – 81,3%

12.II E – 76%


Grudzień 2013

TYTUŁ  „ KLASA   NA   100 %”

OTRZYMAŁA  KLASA:   I A

TYTUŁ  „UCZEŃ   NA   100 %”

OTRZYMALI:

                    

                 FREKWENCJA KLAS w GRUDNIU


    1.I A – 95%

          2.III B – 93,3%

3. I D – 92,4%

4. II A – 92%

5. II B, I B - 91%

6. II C, III A, III D – 90%

7. I C, III C, III F – 88%

          8.II D – 86,4%

9.III E – 86%

10. II E – 85%

11. I E – 77%



Wyniki Konkursu na najwyższą frekwencję w LISTOPADZIE.

Tytuł „ KLASA   NA   100 % ”otrzymała klasa:   III A

 TYTUŁ „ UCZEŃ   NA   100 % ”

  OTRZYMALI:

Klasa Imię  i  nazwisko  ucznia

IA

IB
IC

Aleksander Dębski, Wioletta Gratys, Karolina Jabłońska, Martyna Kosińska, Magda Krocz, Jakub Kwaczyński, Filip Ogórek, Maciej Słupski

ID Sandra Bielicka, Kamil Łopatka, Dominik Sobieszek
IE Dominik Adamiec, Mateusz Majewski, Sebastian PiątkowskiMateusz Sadkowski
IIA  Martyna Dyjasińska, Agata Grzegory, Ewelina Koter, Angelika Muszyńska, Aleksandra Polańczyk, Patrycja Widulińska
IIB

Kamil Grzelecki, Damian Opaliński, Dominik Rudzki,
Gabriel Woźniak, Szymon Wójcik

IIC

Zuzanna Adamiec, Sandra Bełc, Adrianna Bomba, Julia Kubik, Kamil Pachecki, Dominika Szewczyk, Natalia Wrzodak

IID  Sara Dąbrowska, Natalia Dudek, Ewa Mileu, Marcelina Sobieszek, Błażej Stańczyk, Łukasz Stefanowski, Grzegorz Wołk
IIE

Sandra Kapeluszna

IIIA

Małgorzata Brytan, Zuzanna Elsayed-Ambroziak, Karolina Gałecka, Hubert Kalisiak, Jakub Kuśmierczyk, Daria Lesiak, Marta Markowicz, Jakub Matulski, Marek Męcina, Daria Nowak, Wojciech Pawlik, Damian Pięczek, Paulina Sobieszek, Ewelina Trębacz, Bartłomiej Wach, Jarosław Wiszniewski, Aneta Zając

IIIB

Patrycja Budzałek, Laura Chadaj, Karol Iwańczyk, Katarzyna Jaworska, Kamil Koch, Maciej Kroc, Kacper Kuberski, Mateusz Mamiński, Agata Radzikowska, Marta Stosur, Piotr Sumiński, Krzysztof Szołajski

IIIC

Karol Jaworski, Klaudia Kania, Paulina Kiełbasińska, Daniel Machaj, Martyna Micewicz, Eliza Stefanowska, Monika Sumińska, Natalia Śnieguła, Michał Świderski

IIID   Daniel Piątkowski, Jarosław Piłat, Katarzyna Skrzypińska, Michalina Wróbel
IIIE   Przemysław Krynicki, Natalia Marcinkowska

IIIF

  Elżbieta Kaczyk, Kinga Krakowiak, Marta Napiórkowska, Olgierd Ulanowski

 FREKWENCJA  KLAS  w LISTOPADZIE

                                                          1.   III A – 96%

2.   II A – 95%

3. III B – 93,3%

4. I A – 93%

5. IB, I C - 92%

6. III C – 91%

7. II D, III D, III F – 90%

8.   III E – 88,4%

9.   I E – 87%

10. II B – 86%

11. I D – 85%

                                                                 12. II C– 84%

                                                                 13. II E – 82%



Wyniki Konkursu na najwyższą frekwencję w PAŹDZIERNIKU.

Tytuł „ KLASA   NA   100 % ”otrzymały klasy:   I A, I B i III A

 TYTUŁ „ UCZEŃ   NA   100 % ”

  OTRZYMALI:

Klasa Imię  i  nazwisko  ucznia

IA

Mikołaj Błażejewski, Łucja Ciołkiewicz, Natalia Drążkiewicz, Maria Kudelska, Oliwia Lipińska, Jakub Lipke, Paweł Pawlak, Natalia Skowron, Patrycja Sobczak, Jakub Szychowski, Wiktoria Urbanek, Jakub Więcek

IB

Albert Bełc, Tomasz Broniarek, Paulina Cieślak, Bartosz Górski, Dominika Jabłonowska, Mateusz Jagniątowski, Krzysztof Kamieniarz, Patryk Kordasiński, Łukasz Kozłowski, Hubert Łopatka, Krzysztof Męcina, Mateusz Mońka, Bartosz Niedziółka, Krzysztof Stolla, Jan Trębski, Klaudia Wiśniewska, Klaudia Zakrzewska

IC

Rafał Gacek, Chantalle Geens, Wioletta Gratys, Ewa Klepaczka, Wiktoria Kopacz, Martyna Kosińska, Magda Krocz, Jakub Kwaczyński, Norbert Markus, Maciej Słupski, Agata Zając

ID

Patryk Juraś, Kamil Łopatka, Konrad Madejski, Bartosz Rzetecki

IE

Dominik Adamiec, Mateusz Majewski, Sebastian Piątkowski

IIA

Jakub Abramczyk, Martyna Dyjasińska, Agata Grzegory, Szymon Iwańczyk, Piotr Kubisiak, Aleksandra Polańczyk, Emil Wielanek

IIB

Kamil Nowakowski, Damian Opaliński, Ewa Piasecka, Sandra Piorun, Dominik Rudzki, Szymon Wójcik, Eryk Zając, Jan Zając

IIC

Zuzanna Adamiec, Julia Kubik, Dominika Szewczyk, Anna Wrzodak, Natalia Wrzodak

IID Sara Dąbrowska, Kamil Kowalski, Agnieszka Meszka, Grzegorz Wołk
IIE

B R A K

IIIA

Małgorzata Brytan, Zuzanna Elsayed-Ambroziak, Karolina Gałecka, Klaudia Juraś, Oliwia Kopacz, Jakub Matulski, Marek Męcina, Daria Nowak, Wojciech Pawlik, Damian Pięczek, Paulina Sobieszek, Ewelina Trębacz, Bartłomiej Wach, Jarosław Wiszniewski, Aneta Zając

IIIB

Laura Chadaj, Karol Iwańczyk, Katarzyna Jaworska, Maciej Kroc, Kacper Kuberski, Jonasz Łapiński, Agata Radzikowska, Marta Stosur, Piotr Sumiński, Krzysztof Szołajski

IIIC

Joanna Broniarek, Karol Jaworski, Emilia Jędrzejewska, Klaudia Kania, Martyna Sobczak

IIID

Kinga Gędziarska, Wiktoria Nowicka, Daniel Piątkowski, Jarosław Piłat, Dominika Szychowska, Patryk Wronek, Michalina Wróbel

IIIE

Natalia Marcinkowska

IIIF

Cezary Bartosiewicz, Mateusz Cybulski, Daria Lesiak, Olgierd Ulanowski

 FREKWENCJA  KLAS  w PAŹDZIERNIKU

  1. I A, I B, III A – 96%
  2. III D – 93,7%
  3. I C, II A – 93%
  4. II B, III C - 91%
  5. III B – 90,1%
  6. II D – 89,6%
  7. I D, III F – 87%
  8. III E – 85,8%
  9. II E – 85%
  10. I E, II C– 84%



    

WYNIKI KONKURSU NA NAJWYŻSZĄ FREKWENCJĘ-  wrzesień

We  WRZEŚNIU tytuł   „KLASA   NA   100 % ”otrzymała klasa I A. Tytuł  „UCZEŃ   NA   100 %”otrzymali:

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif";}

Klasa

Imię  i  nazwisko  ucznia

       IA

Karolina Bartosik, Maja Chmurska, Łucja Ciołkiewicz, Maja Domiza, Natalia Drążkiewicz, Werinika Gałecka, Michał Gołębiowski, Anna Hejrowska, Marcin Klugiewicz, Oliwia Lipińska, Jakub Lipke, Wiktoria Malka, Julia Melmer, Aleksandra Mrówka, Paweł Pawlak, Natalia Skowron, Patrycja Sobczak, Julia Starios, Jakub Swędra, Jakub Szychowski, Bartosz Szyszczyński, Jakub Więcek, Patryk Zys

IB

Albert Bełc, Paulina Cieślak, Patryk Fastyn, Bartosz Górski, Mateusz Jagniątowski, Krzysztof Kamieniarz, Weronika Kłodawska, Hubert Kostrzewski, Łukasz Kozłowski, Hubert Łopatka, Krzysztof Męcina, Bartosz Niedziółka, Łukasz Pijus, Mateusz Popiński, Natalia Suchecka, Klaudia Zakrzewska

IC

Nadia Brahem, Wioletta Gratys, Karolina Jabłońska, Julia Karczewska, Wiktoria Kopacz, Martyna Kosińska, Jakub Kwaczyński, Norbert Markus, Jakub Paradowski, Patryk Wejkszner, Mateusz Winciorek, Agata Zając

ID

Patryk Juraś, Kamil Łopatka, Konrad Madejski, Paweł Miłkowski, Bartosz Morawski, Bartosz Rzetecki, Julia Szymańska

IE

Dominik Adamiec, Kacper Dudek, Grzegorz Dyba, Mateusz Majewski, Sebastian Piątkowski, Przemysław Rudzki, Witold Walczak

IIA

Bartosz Czarnota, Martyna Dyjasińska, Julia Hałat, Ewelina Koter, Piotr Kubisiak, Aleksandra Polańczyk, Wiktoria Satarnus, Wiktoria Siedlecka, Patrycja Widulińska, Emil Wielanek

IIB

Konrad Byster, Damian Opaliński, Ewa Piasecka, Sandra Piorun, Aleksandra Rucińska, Magdalena Sobczak, Patryk Stefankiewicz, Szymon Wójcik, Eryk Zając

IIC

Zuzanna Adamiec, Adrianna Bomba, Paulina Grebelska, Julia Kubik, Kamil Pachecki, Dominika Szewczyk, Anna Wrzodak

IID

Michał Częstochowski, Sara Dąbrowska, Natalia Dudek, Bartosz Grzywacz, Szymon Marat, Ewa Miler, Kinga Sawicka, Marcelina Sobieszek

IIE

J. Badur, Wiktoria Jastrzębska, Agnieszka Meszka, Sandra Kapeluszna, Szymon Rusiński, Aleksandra Supeł

IIIA

Karolina Gałecka, Angelika Jarosz, Hubert Kalisiak, Oliwia Kopacz, Jakub Kuśmierczyk, Daria Lesiak, Jakub Matulski, Marek Męcina, Damian Pięczek, Paulina Sobieszek, Ewelina Trębacz, Bartłomiej Wach, Aneta Zając

IIIB

Patrycja Budzałek, Katarzyna Jaworska, Maciej Kroc, Piotr Sumiński, Krzysztof Szołajski, Michał Winciorek

IIIC

Joanna Broniarek, Karol Jaworski, Emilia Jędrzejewska, Klaudia Kania, Justyna Kwaczyńska, Daniel Machaj, Martyna Micewicz, Mateusz Nagat, Weronika Pisarska, Paula Rudzka, Eliza Stefanowska, Monika Sumińska, Natalia Śnieguła

IIID

Damian Jagiełło, Karol Janik, Przemysław Kowalczyk, Szymon Skrzypczak, Dominika Szychowska, Michalina Wróbel

IIIE

Krystian Kroc, Sylwester Sawicki, Michał Skręta

       IIIF

Mateusz Cybulski, Dominik Grala, Elżbieta Kaczyk, Marta Napiórkowska

FREKWENCJA  KLAS  we WRZEŚNIU

1.    I A – 97%
2.    I B, III A – 94%
3.     III C – 93%
4.    I C, II A, II B - 92%
5.     III F – 91,3%
6.     II D – 90,46%
7.     III D – 88,3%
8.    I D – 87%
9.    II E – 86%
10. II C – 85%
11. III E – 84,4%
12. III B– 84%
13.I E – 80%


2012/2013

 

KONKURSU NA 100% FREKWENCJĘ

„Konkurs na 100% frekwencję” ma w naszej szkole wieloletnią tradycję. Jednak w II półroczu roku szkolnego 2012/13 została zmieniona nieco jego formuła. Opiekunem i koordynatorem konkursu została Marzena Kaczor.
Od września tego roku szkol. konkurs jest przeprowadzany systematycznie. Uczniowie ze 100% frekwencją oraz klasa z najwyższą frekwencją w danym miesiącu są nagradzane comiesięcznie drobnymi upominkami w postaci słodyczy. Ranking klas z najwyższą frekwencją i osób ze 100% frekwencją trwa przez cały rok szkolny. Po zakończeniu I półrocza i na zakończenie roku są przewidziane również nagrody, ale nie tylko w formie słodyczy. Nagrody w konkursie sponsoruje Rada Rodziców.
Uczniów ze 100% frekwencją jest co miesiąc wielu:
•    we wrześniu było ich 112
•    w październiku – 74
•    w listopadzie – 83
•    w grudniu – 98
W styczniu jeszcze nie ma wyników, zostaną one ogłoszone po feriach zimowych.
Tytuł: „Klasa na 100%” zdobyły:
•    we wrześniu – kl. IId
•    w październiku – kl. IIb
•    w listopadzie – kl. IIIa
•    w grudniu – kl. Ia
Od II półrocza systematycznie wyniki konkursu będą zamieszczane na stronie internetowej Szkoły.

W Y N I K I     K O N K U R S U N A   N A J W Y Ż S Z Ą   F R E K W E N C J Ę

w KWIETNIU

Tytuł „ KLASA   NA   100 % ” otrzymała klasa I A

 TYTUŁ „ UCZEŃ   NA   100 % ” otrzymali:

 Klasa

Klasa

Imię   i nazwisko ucznia

IA

Izabela Budaszewska, Martyna Dyjasińska, Agata Grzegory,
Julia Hałat, Wojciech Kapka, Ewelina Koter, Angelika Muszyńska, Aleksandra Polańczyk, Aleksandra Szczepańska, Patrycja Widulińska

IB

Ewa Piasecka, Kamil Grzelecki, Sandra Piorun, Jan Zięba, Barbara Zimna

IC

Sandra Bełc, Paulina Grabska, Kamil Pachecki, Dominika Szewczyk

ID

Jakub Kosiorek, Marcelina Sobieszek, Maciej Szczepanik

IE

Maciej Bartosik

IIA

Małgorzata Brytan, Karolina Gałecka, Krzysztof Kamiński, Oliwia Kopacz, Klaudia Kuklewska, Jakub Kuśmierczyk, Marta Markowicz, Jakub Matulski, Marek Męcina, Wojciech Pawlik, Damian Pięczek, Ewelina Trębacz, Jarosław Wiszniewski, Aneta Zając

IIB

Michał Białkowski, Patrycja Budzałek, Karol Iwańczyk, Katarzyna Jaworska, Kamil Koch, Maciej Kroc, Kamil Kuberski, Mateusz Mamiński, Damian Pawłowski, Marta Stosur, Piotr Sumiński, Krzysztof Szołajski, Mateusz Winciorek

IIC

Joanna Broniarek, Karol Jaworski, Emilia Jędrzejewska, Klaudia Kania, Justyna Kwaczyńska, Martyna Micewicz, Martyna Sobczak

IID

Kinga Gędziarska, Damian Jagiełło, Patrycja Kosińska, Przemysław Kowalczyk, Daniel Piątkowski, Katarzyna Skrzypińska, Dominika Szychowska, Patryk Wronek

IIE

Przemysław Krynicki, Natalia Marcinkowska, Sylwester Sawicki, Michał Skręta

IIF

Elżbieta Kaczyk, Marta Napiórkowska

IIIA

Aleksandra Kolis, Natalia Kozłowska

IIIB

Jarosław Białkowski, Mateusz Kłodawski, Mateusz Kosiewski, Łukasz Marek, Mateusz Meszka, Sebastian Męcina, Aleksandra Mozga, Aleksandra Podkoń, Joanna Pryk, Grzegorz Skoczek

IIIC

Piotr Broniarek, Michał Maciejak, Sebastian Madejski, Aleksandra Krystyanik, Sebastian Wielanek, Weronika Wróblewska, Maciej Wysocki

IIID

Piotr Bartosik, Gabriela Czerwińska, Bartłomiej Kroc, Jakub Tręboszka

IIIE

B R A K

 FREKWENCJA KLAS w KWIETNIU

1.I A – 95,8%

2.III B – 95%

3.II B – 94%

4.II D, III A - 92%

5.I C, II A – 91%

6.II C – 87%

7.I E – 86%

8.I B, III C – 85%

9.I D – 84,8%

10. III D – 84%

11. II F – 83%

12. II E– 82%

13. III E – 60%


 W Y N I K I     K O N K U R S U

N A   N A J W Y Ż S Z Ą  

F R E K W E N C J Ę

 w I PÓŁROCZU

PO I PÓŁROCZU W KONKURSIE

O TYTUŁ „ KLASA   NA   100 % ”

 PROWADZI  KLASA   I A

TYTUŁ „ UCZEŃ   NA   100 % ”

OTRZYMALI:

KLASA Imię i Nazwisko ucznia
I A BRAK
I B Szymon Wójcik
I C Zuzanna Adamiec, Julia Kubik
I D BRAK
I E BRAK
II A Marek Męcina, Ewelina Trębacz, Jarosław Wiszniewski
II B BRAK
II C Karol Jaworski, Klaudia Kania
II D Przemysław Kowalczyk
II E Kamil Główka, Michał Skręta, Zuzanna Wiśniewska
II F BRAK
III A Aleksandra Kolis
III B BRAK
III C Michał Maciejak, Sebastian Wielanek
III D Bartłomiej Kroc
III E BRAK
   
© ALLROUNDER