KOŁO TURYSTYCZNE

Rozpoczął się nowy rok szkolny. Jesteśmy starsi, dojrzalsi i mądrzejsi. Jako uczniowie naszego gimnazjum, stajemy przed nowymi wyzwaniami. Są one całkowicie dla nas nowe, ale mamy nadzieję, że im sprostamy.

Jesteśmy zgraną klasą, pełną pomysłów i ogromnej energii. Pozwoli nam to, wspólnie spędzić te lata, nie tylko na intensywnej nauce, ale też na bliższym poznaniu naszego miasta, najbliższych terenów wokół Skierniewic, z którymi związani są nasi rodzice, dziadkowie. Chcemy również poznać ciekawe szlaki na terenie Polski, co sprawi, że wzbogacimy się o ciekawe doświadczenia i wspomnienia.

Chcąc podzielić się wrażeniami z naszych klasowych wypraw, założyliśmy Koło Turysty, a na szkolnej stronie internetowej będziemy zamieszczać opisy i zdjęcia z naszych eskapad.

Opiekujemy się tą zakładką jako klasa turystyczna, dlatego wszystkie informacje i artykuły w niej zawarte są naszego autorstwa. Piszemy je pod opieka p. D. Woźniak i p. K. Janusz.

KLASA II D