Koła zainteresowań

Nazwisko i imię nauczyciela

 

 

     Rodzaj zajęć

 

   Klasa

 

       Data

 

Sala

 

Ambroziak

Danuta

 

Koło

języka angielskiego

 

 

IIIA

 

IIIB

 

Wtorek

8:00 – 8:45

Czwartek

8:00 – 8:45

 

       8

 

       3

 

Anwajler

Anna

 

Koło

historyczne

 

IIC

 

Piątek

13:40 – 14:25

 

    12

 

Bysyngier

Elżbieta

 

Koło

redakcyjne

 

IIIA,IIC

 

Poniedziałek

7:50 – 8:50

Wtorek

13:40 – 14:25

Czwartek

7:50 – 8:50

 

 

 

Biblioteka

 

Cichocka-Mróz

Milena

 

Koło

geograficzne

 

chętni

 

Czwartek

15:20 – 16:15

 

       1

 

Ciszewski Krzysztof

 

Zajęcia judo

 

chętni

 

Wtorek

15:20 – 16:15

 

Sala gimnastyczna

 

Czarnota Marek

 

Koło

informatyczne

 

Klasy

trzecie

 

Czwartek

8:00 – 8:45

 

       7

 

Janusz Katarzyna

 

Koło

turystyczno-sportowe

 

ID

 

Poniedziałek

8:00 – 8:45

Czwartek

14:35 – 15:20

 

Sala gimnastyczna

 

 

Jelonek-Krupińska

Agnieszka

 

Koło

języka angielskiego

 

IA

 

Środa

14:35 – 15:20

 

    4

 

Kaczor

Marzena

 

Koło

teatralne

 

IC,IB,IA

 

Wtorek

8:00 – 8:45

 

    6

 

Kapciak

Kamil

 

 

 

 

 

Korycki

Radosław

 

Zajęcia strażackie

 

 

 

 

 

 

Koszykówka

 

Klasy pierwsze

Klasy

drugie

 

 

 

Klasy

pierwsze

klasy

drugie i

trzecie

 

Środa

14:35 – 15:20

Wtorek

15:20 – 16:15

 

 

 

Wtorek

8:00 – 8:45

Wtorek

15:30 – 16:15

 

Sala gimnastyczna

 

 

 

 

 

 

Sala gimnastyczna

 

 

 

Kowalska Magdalena

 

Koło

taneczne

 

chętni

 

Piątek

8:00 – 8:45

 

Sala

gimnastyczna

 

Koziarska

Ilona

 

Koło

chemiczno-ekologiczne

 

IIB

 

Piątek

14:35 – 15:20

 

    19

 

Kwiatkowska Barbara

 

Koło

ekologiczne

 

IA,IB

 

Wtorek

15:35 – 16:15

 

    19

 

Lange

Katarzyna

 

Koło

etyczne

 

IIC

 

Środa

15:20 – 16:15

 

    3

 

Łopatka

Elżbieta

 

Koło

dziennikarskie

 

IIC

 

Poniedziałek

14:35 – 15:20

 

    10

 

Orłowska

Dorota

 

Koło

fizyczne

 

IIB

 

Piątek

14:35 – 15:20

 

    13

 

Podkoń

Justyna

 

Chór

 

Chętni

 

Wtorek

8:00 – 8:45

 

    15

 

Puszcz

Janusz

 

Koło

języka angielskiego

 

IIIA

 

Czwartek

8:00 – 8:45

 

       2

 

Radek

Magdalena

 

Zespół

wokalno- instrumentalny

 

Chętni

 

Środa

15:30 – 16:15

 

    15

 

Skrzydło

Karol

 

Piłka nożna

 

Klasy

pierwsze

Klasy

drugie

 

 

Wtorek

8:00 – 8:45

Piątek

14:35 – 15:20

 

Sala

gimnastyczna

 

Szafrańska-Janik

Bożena

 

Koło filmowe

 

IIIB

 

Piątek

15:20 – 16:15

 

       9

 

Szewc

Tomasz

 

Koło

języka niemieckiego

 

IA

 

Czwartek

14:35 – 15:20

 

       11

 

Świderek

Jolanta

 

Koło

biblijno-misyjne

 

IB,IIIC

 

Wtorek

8:00 – 8:45

 

       4

 

Tartanus

Iwona

 

Koło

artystyczne

 

IIC,IB,IA

 

Środa

15:30 – 16:15

 

    15

 

Wieczorek

Anna

 

Koło

matematyczne

 

IIB

 

Poniedziałek

13:40 – 14:25

 

    4

 

Woźniak

Dobrosława

 

Koło turystyczne

 

IID

 

Poniedziałek

8:00 – 8:45

 

 

   
© ALLROUNDER