Chór szkolny

Chór szkolny w naszym Gimnazjum został stworzony w 1999 roku przez nauczycielkę muzyki p. Justynę Podkoń. We wrześniu każdego roku odbywa się nabór kandydatów. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu: w środy o godzinie 8.00- I grupa oraz w piątki również o godzinie 8.00 –II grupa. Na lekcje chóru uczęszczają uczniowie utalentowani muzycznie, wytrwali, interesujący się kulturą i sztuką. Uczestnictwo w chórze to rozwijanie wrodzonych uzdolnień muzycznych oraz kształtowanie słuchu, emisji głosu oraz wrażliwości na piękno otaczającego nas świata.. Od wielu już lat chór szkolny uświetnia szkolne uroczystości .
Rozpoczęcie roku szkolnego, Dzień Nauczyciela, Święto Niepodległości, Dzień Ziemi i zakończenie roku szkolnego to już tradycyjne okazje, podczas których społeczność szkolna może wysłuchać swoich uzdolnionych muzycznie koleżanek i kolegów.

Jasełka 2011

Zakończenie roku 2012/2013