witaj Powitaliśmy nowy rok szkolny

W poniedziałek 4 września 2017 roku uczniowie rozpoczęli kolejny rok szkolny. Spotkanie ze szkołą poprzedziła o godzinie 8.00 uroczysta Msza Święta w kościele Św. Stanisława. Po niej uczniowie spotkali się z dyrekcją szkoły, nauczycielami i wychowawcami.

Wiemy, że ten dzień to dzień wielkich zmian i początek reformy. Od tego dnia staliśmy się Szkołą Podstawową nr 2 im. Tadeusza Kościuszki z oddziałami gimnazjalnymi, dlatego też uroczystość rozpoczął  pan dyrektor  Paweł Koźbiał. Serdecznie powitał wszystkich zebranych, przedstawił pokrótce zmiany jakie nas czekają, a na zakończenie życzył uczniom i nauczycielom wielu sukcesów, pogody ducha i realizacji wszelkich planów. Do życzeń tych dołączył wicedyrektor szkoły Roman Czyżewski i ks. Grzegorz Gołąb.

G.A.

fot