koniecroku JUŻ WAKACJE !!!

W piątek  23 czerwca br. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny dla klas pierwszych i drugich. Rozpoczęliśmy od udziału we Mszy Św., po której uczniowie wraz z nauczycielami udali się do Poloneza na część oficjalną. Rozpoczął ją pan dyrektor Roman Czyżewski, witając  wszystkich zebranych w tym zaproszonych gości:

Posła na Sejm RP- panią Dorotę Rutkowską

Dyrektora Delegatury w Skierniewicach Kuratorium Oświaty p. Irenę Lesiak

Proboszcza Parafii św. Stanisław ks. Grzegorza Gołąba

 

     Następnie pan dyrektor podsumował rok szkolny 2016/2017 , szczególnie podkreślając liczne sukcesy naszych uczniów. Głos zabrali również zaproszeni goście. Skierowali oni w stronę uczniów, nauczycieli i dyrekcji wiele serdecznych słów i  życzeń.

Wreszcie nadszedł czas na wręczenie świadectw i nagród. Uczniowie, którzy wyróżnili się w nauce, odnieśli sukcesy w konkursach przedmiotowych, artystycznych, sportowych czy reprezentowali szkołę w środowisku otrzymali nagrody książkowe i dyplomy.

Na zakończenie części oficjalnej pożegnaliśmy p. Danutę Ambroziak i p. Radosława Koryckiego, którzy kończą współpracę z naszą szkołą. Dyrektor w imieniu swoim i nauczycieli podziękował  za wkład pracy i zaangażowanie w rozwój  młodzieży. Ponieważ było to ostatnie zakończenie roku szkolnego  w Gimnazjum, p. Marzena Kaczor w imieniu rady pedagogicznej i uczniów  podziękowała również p. dyrektorowi Romanowi Czyżewskiemu i p. wicedyrektor Małgorzacie Gandziarskiej za wiele lat wspólnej pracy.

     Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna, którą przygotowali uczniowie klasy I A.

 

     Wszystkim uczniom życzymy cudownych wakacji, dobrego odpoczynku i powrotu we wrześniu z jeszcze większym zapałem do zdobywania wiedzy.

 

Red. GA

   
© ALLROUNDER