dyplom POŻEGNALIŚMY KLASY  III

Na ten dzień uczniowie klas III naszego Gimnazjum czekali z utęsknieniem. W czwartek po raz ostatni zawitali w szkolne mury. Przyszli , aby odebrać świadectwa i podziękować nauczycielom za trud włożony w ich naukę.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 rozpoczęliśmy Mszą Św. w kościele św. Stanisława. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do Poloneza, aby uczestniczyć  w oficjalnej uroczystości. Rozpoczął ją dyrektor szkoły pan Roman Czyżewski, witając wszystkich zebranych.

W dalszych słowach pan dyrektor podsumował rok szkolny, podkreślając liczne sukcesy naszych uczniów.

Oczywiście najważniejszą częścią programu było wręczenie nagród i świadectw. Uczniowie, którzy wyróżnili się w nauce, odnieśli sukcesy w konkursach przedmiotowych, artystycznych, sportowych czy reprezentowali szkołę w środowisku otrzymali nagrody książkowe i dyplomy.

Część oficjalną zakończono wręczeniem kwiatów wszystkim nauczycielom. Po tej miłej chwili wytchnienia  rozpoczęła się część artystyczna, przygotowana przez uczniów klasy IA. Nie zabrakło w niej miłych wspomnień i dużej dawki humoru.

Na zakończenie trzecioklasiści po raz ostatni wyrazili swą wdzięczność  i szacunek nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły, a także młodszym kolegom. Przedstawiciel klas drugich także pożegnał starszych kolegów , życząc im wielu sukcesów i wytrwałości w realizacji marzeń.

Ta wzruszająca uroczystość  na zawsze pozostanie on w pamięci absolwentów, nauczycieli i rodziców.

Jeszcze raz wszystkim naszym absolwentom życzymy wspaniałego wypoczynku, słonecznej pogody oraz zachowania rozwagi podczas wakacyjnych dni.

Red.GA