scrable WYNIKI VIII EDYCJI TURNIEJU SCRABBLE

W poniedziałek  5 czerwca 2017 r. do VIII edycji  szkolnego turnieju Scrabble przystąpiło  15 uczestników.  Oto ci, którzy, realizując swoją pasję, poświęcili   czas, aby układać  wyrazy:

Z klasy IIB: Oskar Zieliński, Robert Woźniak, Maciej Wach, Kacper Jankowski, Eryk Święcicki, Justyna Pęsiek, Katarzyna Jankowska, Mateusz Kollbek,  Łukasz Stołowski, Bartłomiej Strożek, Maciej Tomczyk, Jan Żytyński, Marek Kołak.

Z klasy IIE: Jakub Leszcz.

Z klasy IIF: Ernest Jędrzejewski.

Możecie nam wierzyć: NAPRAWDĘ WSZYSCY SĄ ZWYCIĘZCAMI!!!

WIELKIE, WIELKIE BRAWA DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW KONKURSU!!!

Zabawa była świetna, rywalizacja - niezwykle wyrównana i zacięta. Wyniki znów okazały się wyjątkowo wysokie, a wszyscy zaciekle walczyli o każdy punkt. Nikt nie odpuszczał. Dodatkowym przeciwnikiem okazał się czas. Polowano na premie literowe i wyrazowe. Emocje były wielkie, a werbalna kreatywność ponownie kazała w kąt odrzucić stereotypowe opinie o ubóstwie słownictwa gimnazjalistów. Czasami nawet słownik nie wystarczał. W gorącej atmosferze nie obyło się bez drobnych kontrowersji, ale …  w ferworze walki to przecież normalne. Naprawdę cieszymy się, że znowu turniej  cieszył się tak dużym zainteresowaniem. Może troszkę szkoda, że nie wszystkie klasy włączyły się do zabawy. Jednak z całą pewnością walka o tytuł Mistrza Scrabble na trwałe wpisała się w szkolną tradycję.

Oto wyniki:

I miejsce: Maciej Tomczyk

II miejsce: Justyna Pęsiek

III miejsce: Robert Woźniak

GRATULUJEMY !

Wszystkim, którzy na czas trwania konkursu użyczyli swoich bezcennych Scrabble  bardzo, bardzo dziękujemy! Fajnie, że mogliśmy liczyć na Waszą życzliwość!

Iwona Mandziej