Patryk WYGRANY FINAŁ

W dniu 25.05.2017 r. w Gimnazjum nr 2 w Skierniewicach odbył się X Miejski Konkurs Informatyczny. W konkursie wzięło udział 10 uczestników ze wszystkich gimnazjów skierniewickich, w tym dwóch przedstawicieli naszej szkoły: Patryk Skręta Klasa 1b, Tomasz Frączek klasa 2b.

Był to finał konkursu, dlatego przed uczestnikami ustawiono wysoko poprzeczkę. Mieli oni do wykonania zadania z arkusza  kalkulacyjnego, edytora tekstu i prezentacji multimedialnej.

Pierwsze miejsce zajął nasz uczeń Patryk Skręta, który otrzymał 170 pkt na 181 możliwych. Uczeń, który zajął drugie miejsce otrzymał poniżej 100 pkt.

Jesteśmy dumni z naszego ucznia, tym bardziej, że w czasie wręczania nagród Pan Prezydent  Jarosław Chęcielewski utytułował go Mistrzem Informatyki Miasta Skierniewice (na poziomie gimnazjum).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W.K.

dyplomPatryka